נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים לטיסות למדריד

דילים לחבילות למדריד

טיסה זולה למדריד
27/4/17 - 30/4/17

טיסות - שכר

$489
דיל למדריד
07/4/17 - 11/4/17
MERCADER

4  לילות  ארוחת בוקר

999
דיל למדריד
04/6/17 - 07/6/17
FLORIDA NORTE

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$513
נופש 4 כוכבים במדריד
05/7/17 - 09/7/17
FLORIDA NORTE

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$618
flag
אם יש לכם בורידים מקצב פלמנקו סוער במקום דם? אם אתם אוהבים לשיר בקולי קולות בקצב לטיני? אם אתם נהנים לצפות במלחמות של שוורים? בואו לצעוק אולה כל פעם מחדש כשתשמעו את מה שיש לנו להציע לכם! דילים למדריד בירת ספרד במחירים לוהטים אש!
 
דילים למדריד, בירת ספרד וליבו הפועם, נחשבת לעיר צעירה יחסית לשאר בירות העולם, היות והוכרזה רשמית כבירה רק במהלך שנת 1561. מדריד צומחת ומתפתחת, מתחדשת ומפתיעה כל פעם מחדש. אם אתם נמנים עם קהל חובבי האומנות, במדריד יהיה לכם המון מה לעשות מגוון בלתי נגמר של מוזיאונים, וגלריות כדוגמת מוזיאון המלכה סופיה. אם אתם ציפורי לילה מדריד פורשת בפניכם מבחר עצום של מסעדות ברים, בתי קפה ומועדונים הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה. מלבד אומנות מצטיינת מדריד בארכיטקטורה יוצאת מגדר הרגיל ובכל פינה תוכלו לראות בניינים ומבנים מרשימים ביותר. רגע שנייה, עוד לא דיברנו על האוכל ותאמינו לי האוכל הספרדי מפעיל את כל החושים.
 

החיים הטובים במדריד

דילים למדריד מפגישים אתכם עם אחת הערים התוססות באירופה. לכו לבקר בכיכר הגדולה של מדריד המכונה Plaza Mayor, בה תמצאו ברים, בתי קפה וחנויות לרוב. הכיכר ממש מקסימה ומהפנטת יש בה ציורי קיר מרשימים ביותר. חיי הלילה במדריד ידועים בכל רחבי העולם, הספרדים יודעים לבלות ומרכז הבילויים הלילי מלא בטברנות מסורתיות, פאבים, בתי קפה ותיאטראות רבים לאורך מספר רב של רחובות.
 

ריקוד פלמנקו סוער ומלחמת שוורים מלאת הורמונים גבריים

אי אפשר לבקר במדריד בירת ספרד וחבל אנדלוסיה מבלי לצפות במופע ריקוד הפלמנקו המסורתי. במדריד יש טברנות מסורתיות רבות המציעות לתיירים מופעי פלמנקו סוחפים ומרגשים. יש משהו בקצב הספרדי שמהפנט אותך ממש. נסו לחפש את מופעי הפלמנקו של המקומיים ולא המועדונים לתיירים שם המופעים אותנטיים הרבה יותר.
אם יש לכם לב חלש זירות שוורים הן לא המקום עבורכם. במדריד תוכלו לראות מלחמת שוורים בזירה המרכזית. מחזה מרהיב, אכזרי ומרתק במיוחד. בטח תאהבו לצעוק בחוזקה עם כל התיירים והמקומיים אולה, בכל פעם שהמטדור נועץ את החרב בגוף השור. 

דילים ליעדים נוספים באירופה: דילים לפלמהדילים לליסבוןדילים לאמסטרדםדילים לברטיסלבה