נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל
 • טיסות ישראייר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות של ישראייר

ישראייר לברלין
21/1/18 - 25/1/18

טיסות - שכר

 

$281
ישראייר לרומא
ישראייר לפראג
31/1/18 - 03/2/18

טיסות - שכר

3  לילות 

$337
ישראייר לורנה
21/1/18 - 25/1/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$225
ישראייר היא חברת תעופה ישראלית שמפעילה טיסות קבועות וסדירות בארץ ולמגוון יעדים באירופה. לחברה הסטוריה ארוכה ובמשך השנים צברה ניסיון ומוניטין רב.

 

על החברה

חברת התעופה ישראייר הוקמה בשנת 1933, תחת השם 'כנפי העמק'. החברה הפעילה טיסות פנים שיצאו ממנחת מגידו בקווים לאילת, ערד, צפון הארץ ובהמשך לקפריסין.

בשנת 1996 רכשה את החברה קבוצת גנדן ושמה שונה לשם הנוכחי, ישראייר. כיום מפעילה החברה טיסות רבות, ביניהן טיסות שכר, ליעדים באירופה, ביניהם ברלין, רומא, מילנו, לובליאנה, ניס, מוסקבה, פרוג'ה, ורנה, טיביליסי, מינכן, ברלין, שטוטגרט, ברצלונה, ליסבון, פריז, ליון, פראג, ורונה ועוד, וכן לאילת וחיפה ואגן הים התיכון, הכולל את כרתים, זקינטוס, קוס, ורודוס.

בבעלות החברה ארבעה מטוסים מסוג איירבוס ומסוג ATR. בעונות השיא מוציאה ישראייר מספר טיסות ביום, עם טיסות שכר מרובות ליעדים אטרקטיביים לישראלים בחופשה.
 

טיסות מישראל ואליה

בטיסות ישראייר שאורכות עד שעתיים לא מוגשים אוכל ושתייה במטוס. בטיסות מעל שעתיים ניתן לקבל שתייה חמה וקרה בתשלום נוסף ובטיסות שאורכות מעל שלוש שעות, ניתן לקבל, גם כן בתשלום נוסף, כריכים, סלטים, שתייה קלה וחמה.

טיסות ישראיר היוצאות מתל אביב ממריאות מנמל התעופה בן גוריון בטרמינלים 1 או 3. על הנוסעים להתייצב בדלפקי הצ'ק אין כשלוש שעות לפני מועד ההמראה. הדלפקים נסגרים כשעה לפני מועד ההמראה. במקרים בהם נוסעים איחרו לטיסה או לא הגיעו אליה כלל, לא יינתן להם החזר כספי ויהיה עליהם לרכוש כרטיס טיסה חדש.

בטיסות ישראייר מתאפשרת הטסת בעלי חיים בכלוב בלבד, עם אישור וטרינרי בשפה הלטינית שמאשר את בריאותה של החיה. ניתן לעלות למטוס עם עד שתי חיות מחמד, מסוג כלבים וחתולים בלבד, בתנאי והן בעלות אישורי חיסון ואישורי כניסה מהרשויות ביעדים הרלוונטיים, ובתנאי שמשקל כל בעל חיים לא יעלה על שמונה ק"ג, כולל הכלוב שמידותיו מספיקות להכנסתו מתחת למושב הנוסע. הטסת בלי החיים כרוכה בתשלום נוסף, למעט במקרים של כלבי נחייה לעיוורים.
 
נשים בהריון מהשבוע השלושים וששה ואילך אינן מורשות לטוס בטיסות ישראייר. מהשבוע ה-28 ועד לשבוע ה- 35 יכולות נשים הרות לטוס ובתנאי שיחתמו על טופס הגבלת אחריות ואף יציגו אישור רפואי מרופא מוסמך.
 
תינוק עד גיל שנתיים אינו זכאי לקבלת מושב במטוס, ועליו לשבת בחיק הוריו או כל מבוגר מלווה אחר. ישראייר מספקת שרותי עריסות בטיסות בין לאומיות ורק במטוסי האיירבוס שברשותה. עריסות אלו מתאימות לתינוקות עד גיל עשרה חודשים בלבד.

ניתן לעלות על המטוס עם כבודת יד בתנאים הבאים:

 • מטוסי איירבוס - משקל כבודת היד עד שמונה ק"ג ובמידות 50X40X20
 • מטוסי ATR - משקל עד חמישה ק"ג ובמידות 50*40*20

כל חריגה ממשקל ומידות כבודת היד תשלח לבטן המטוס ותחויב בתשלום נוסף. 

מידע על חברות תעופה נוספות: אל עלטורקיש איירליינסארקיערויאל ג'ורדניאן