נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים לחבילות למוסקבה

נופש במוסקבה
נופש 5 כוכבים
01/9/17 - 05/9/17
GOLDEN RING

4  לילות  ארוחת בוקר

$692
מוסקבה
01/9/17 - 05/9/17
MAXIMA PANORAMA

4  לילות  ארוחת בוקר

$509
flag
אם אתם מחפשים דילים למוסקבה במחירים זולים ושפויים הגעתם למקום הנכון! כאן אצלנו תמצאו את הדילים הכי שווים לחופשה מרתקת ומקפיצת חושים בעיר הבירה הרוסית. אז אם מתחשק לכם לשתות וודקה טובה, לראות תיאטרון ברמה מעל כולם, להסתובב בכיכר האדומה, לרקוד במועדונים הכי עכשיוויים ולספוג תרבות צארית עשירה ומעניינת, חייגו אלינו עכשיו!
 
דילים למוסקבה, בירת רוסיה, השוכנת ליד נהר מוסקבה ומכאן שמה היא העיר הגדולה ביותר במדינה העצומה הזו. רוסיה היא אחת הערים העתיקות, היפות והמרשימות ביותר בכל רחבי רוסיה. מוסקבה היא המרכז החינוכי, תחבורתי, פיננסי וכלכלי של המדינה, היא נחשבת לאחת הערים היקרות ביותר בעולם ובה מתגוררים עשירים מכל קצוות תבל. מוסקבה היא העיר הגדולה ביותר בכל יבשת אירופה.
בין האטרקציות המרכזיות שבעיר ניתן למנות את הכיכר האדומה, מנזר נובודביצ'י, מתחם הקרמלין, בית האופרה של הבולושוי, רובע ארבאט, מסעדות בטעמים קולינאריים נפלאים, אולמות קונצרטים משובחים, כנסיות, מנזרים, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, עיירות כפריות קטנות באזור הנקרא טבעת הזהב ועוד.
 

הקרמלין

דילים למוסקבה אל אתר החובה המרכזי של העיר, הלא הוא הקרמלין שפירוש שמו ברוסית הוא מבצר. בעבר הקרמלין היה מקום המגורים של המלכים, מאוחר יותר מקום משכנם של המנהיגים בברית המועצות הסובייטית וכיום היא משמשת כביתו של נשיא רוסיה ומוזיאון רחב מימדים. הקרמלין הוא המרכז הפוליטי של מוסקבה וברית המועצות וממנה נוהלו ענייני המעצמה אז והיום.
 

מוסקבה כמרכז דתי ורוחני

מוסקבה ידועה לאורך ההיסטוריה כביתה הרוחני של הכנסייה האורתודוקסית הרוסית. הדת היתה שחקנית מרכזית בחברה הרוסית לאורך השנים ועד היום יש בשטחה ובסביבתה מבני דת חשובים, מנזרים וכנסיות מרתקות:
קתדרלת סנט בזיל – הסמל הכי מוכר ומזוהה עם העיר מוסקבה הוא הצריחים הצבעוניים של קתדרלת סנט בזיל. מי שהורה על הקמתה היה לא אחר מאשר הצאר איוון האיום על מנת להנציח את ניצחון הרוסים על המונגולים בשנת 1552 בקזאן. בניית הקתדרלה נמשכה בין השנים 1555 – 1561 ומספרים שהצאר הנורא פקד לעקור את עיני האדריכל על מנת שלא יוכל לבנות בניין אחר שיתחרה או ישתווה ליופייה של הקתדרלה. היא נקראת על שם הקדוש בזיל שהיה חביב על הצאר ועל תושבי מוסקבה באותה תקופה. הקתדרלה בנויה מתשעה מגדלים שונים ובכל קצה של מגדל כיפת בצל אחרת המנציחה ניצחון בקרב אחר בעיר קזאן. 

חברת דיזנהאוז מציעה לכם שפע של דילים למוסקבה המתאימים לכל תקציב ולכל חופשה.

דילים ליעדים נוספים באירופה: דילים לקייבדילים לבלגרדדילים לטביליסידילים לברטיסלבה