נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לוינה

טיסות זולות לוינה

הרגע האחרון לוינה
23/8/17 - 29/8/17

טיסות - שכר

6  לילות 

$449
טיסה סדירה לוינה
30/8/17 - 03/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$407
טיסה ישירה לוינה
30/8/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$279
טיסה ישירה לוינה
29/8/17 - 05/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$347

טיסות אל על לוינה

טיסת אל על לוינה
24/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

$541
טיסה סדירה לוינה
24/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$541
טיסת אל על לוינה
24/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$541
טיסת אל על לוינה
24/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$541
flag
טיסות לוינה יעניקו לכם חופשה חלומית בבירה אירופאית וקלאסית במיוחד. וינה, בירת אוסטריה, נחשבת בעיני רבים לעיר התרבותית והאומנותית ביותר בעולם. מיטב יוצרי המוסיקה הקלאסית גדלו בעיר וינה, ועד היום תוכלו ליהנות מקונצרטים קלאסיים המתקיימים בכל רחבי העיר. טיסות לוינה מתקיימות לאורך כל השנה, כאשר המועדים המובקשים ביותר הם תקופת החורף המקדימה לחג המולד ותקופת חודשי הקיץ, בין יוני לספטמבר. כרטיסי טיסה לוינה באמצעות חברת דיזנהאוז מאפשרים לכם לבחור את מועד הטיסה, סוג הכרטיס וכמובן את חברת התעופה המועדפת עליכם.
 

וינה לכל מטרת חופשה

וינה, הבירה הקלאסית של אוסטריה מציעה לכם מגוון נרחב של אפשרויות בילוי המותאמות לכל מטרת חופשה, תוכלו לצאת לחופשה תרבותית המשלבת ביקורים רבים במוסדות אומנות ותרבות שונים ברחבי העיר, תוכלו לצאת לחופשה רומנטית וליהנות ממגוון נרחב של מופעי תרבות וחיי לילה תוססים, ותוכלו גם לצאת לחופשה משפחתית וליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות לכל המשפחה הממוקמות בוינה.
העיר עצמה מסודרת באופן מופתי, כיאה, לבירת התרבות של אירופה. ברחבי העיר פזורים גנים ופארקים לאומיים מרהיבים ביופיים, מגוון נרחב של בתי קפה המאפיינים את התרבות האוסטרית ומוזיאונים שונים שיעניקו לכם עושר תרבותי לכל מטרת חופשה.
 

קפה עולה בוינה!

אחד המאפיינים הבולטים של התרבות האוסטרית בכלל והעיר וינה בפרט הם בתי הקפה הרבים הפזורים ברחבי העיר. בתי הקפה הווינאים מציעים לכם חוויה ייחודית המשלבת הנאה ופינוק, המאפים הייחודים המוגשים לכם לצד הקפה המשובח יותירו בכם טעם של עוד לביקור נוסף בעיר.
 

טיסות לוינה

טיסות לוינה מתקיימות באמצעות טיסות סדירות, טיסות שכר וטיסות צ'רטר. טיסות זולות לוינה תוכלו לאתר במסגרת מבצעי הרגע האחרון או במסגרת דילים מיוחדים למטרות חופשה. טיסה זולה לוינה תאפשר לכם להכיר מקרוב את אחת הערים המסודרות והיפות ביותר באירופה, וליהנות מתרבות עשירה ומפוארת של אוסטריה. כרטיסי טיסה לוינה ניתן לרכוש במאצעות חבילות חופשה המוצעות לכם על ידי חברת דיזנהאוז. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם לעונות השנה ולתקופות התיירות בעיר. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילות פינוק ייחודיות במחירים משתלמים לאורך כל השנה.

טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות לבודפשט, טיסות לברלין, טיסות ליער השחור, טיסות לפראג