נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבלארוס

דיל למינסק
25/8/17 - 19/9/17

טיסות - שכר

 

$391
טיסה סדירה למינסק
27/8/17 - 08/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$345
טיסת אל על למינסק
טיסה ישירה למינסק
29/8/17 - 05/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$385
flag
חברת דיזנהאוז מציעה לכם טיסות לבלארוס לאורך כל השנה, יעדן היא עיר הבירה מינסק. בלארוס היא יעד מרכזי לטיולי שורשים מאחר שבעבר חיה בה קהילה יהודית משגשגת. בנוסף, בשנים האחרונות היא הופכת ליותר זמינה לתיירים כאשר נעשים מאמצים נרחבים לשפר את התשתיות התיירותיות של המדינה מחד וזאת ללא פגיעה בצביונה הייחודי באזורי הכפר ושמורות הטבע מנגד.
אנו ממליצים למבקרים ללמוד כמה משפטים בבלארוסית או ברוסית (שפה המובנת ע"י רוב האוכלוסייה) מאחר שבמקרים רבים לא תתקלו בדוברי אנגלית.

מינסק

בירת בלארוס היא גם העיר הגדולה במדינה עם למעלה מ-2 מיליוני תושבים. העיר הוקמה כבר בימי הביניים, וניתן לראות באזור טרויצקויה מבנים עתיקים מרשימים. רובע זה הוא בין האזורים התיירותיים ביותר במינסק ויש בו מבחר של חנויות ובתי קפה. העיר נהרסה ברובה במלחמת העולם השנייה, ונבנתה מחדש תחת השלטון הסובייטי. דבר זה מתבטא באדריכלות האפורה במקצת המזוהה עם מזרח אירופה ועם זאת, תוכלו למצוא בה פארקים רבים. המוזיאונים המרכזיים בעיר הוא המוזיאון להיסטוריה והגלריה הלאומית. אם אתם מגיעים עם ילדים תוכלו ליהנות משיט או פיקניק בפארקים השונים, או מהחלקה על הקרח (בעונת החורף).
במרחק של 40 ק"מ מדרום למינסק נמצא המוזיאון הפתוח דודוצקי, המאפשר למבקרים לטעום מחיי הכפר הבלארוסיים (וגם מהשיכר המקומי). במקום תוכלו לבקר בבתים כפריים ולסייר בין סדנאות בעלי מלאכה. המוזיאון פעיל בחודשי האביב והקיץ.

אירוח כפרי וריאות ירוקות

טיסות לבלארוס יפגישו אתכם עם מדינה ירוקה שיש בה כפרים ושמורות טבע לרוב. ניתן לשכור חדרים בבתי איכרים כדי ליהנות מחוויה אותנטית של חיי המקומיים.
אנו מציעים לכם להתרחק מעיר הבירה ולפנות לעבר הגבולות המערביים והדרומיים (עם פולין ואוקראינה) שם תמצאו יערות רבים. במוטל (גם מוטלה) שבדרום-מערב המדינה תוכלו לבקר בבית בו גר חיים ויצמן, נשיאה הראשון של מדינת ישראל. בשמורה ספוראבה הקרובה לעיירה, תוכלו להתרשם מביצות הענק המקומיות שכל הניסיונות ליבשן נכשלו, במקום יש מגוון רב של בעלי חיים והוא אתר פופולארי בקרב צפרים.
אם תמשיכו מערבה תוכלו לבקר באחד מהיערות הגדולים באירופה, שמורה שגודלה כ- 1,500 קמ"ר ונקראת בלוז'סקאיה פושה. במרכז התיירות המקומי תוכלו לקבל מפות לטיולים רגליים וגם לרכיבה על אופניים – מומלץ בחום!

הזמינו טיסות לבלארוס ותיהנו ממדינה ירוקה ויפה. 

טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות למונטנגרוטיסות לקרואטיה, טיסות ללטביהטיסות להונגריה