נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לדוברובניק

דיל לדוברובניק
24/8/17 - 06/9/17

טיסות - שכר

 

$450
טיסה סדירה לדוברובניק
25/8/17 - 01/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$588
טיסת אל על לדוברובניק
24/8/17 - 06/9/17

טיסות - שכר

 

מחיר למבוגר

$450
טיסה לדוברובניק
28/8/17 - 04/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$552
flag
דוברובניק, עיר הנמל המרהיבה של קרואטיה, תעניק לכם מצד אחד היכרות עם העולם העתיק ומצד שני תאפשר לכם ליהנות מכל העולמות המרכיבים את צרכי החופשה החלומית והמפנקת שלכם.

טיסות לדוברובניק

טיסות לדוברובניק יאפשרו לכם ליהנות מהעיר העתיקה שרוב המבנים בה נבנו במאה ה-12, ומאז ועד היום הם שומרים על חזות מרשימה להפליא. כמו כן, טיסה לדוברובניק תפגיש אתכם עם מתחמי התיירות הנמצאים מסביב לעיר העתיקה, ובהם תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של בתי מלון מפנקים, מסעדות מקומיות, בתי קפה ועוד אטרקציות תיירותיות. טיסות לדוברובניק אינן מתקיימות באופן ישיר, וברוב המקרים, טיסה לדוברובניק נוחתת כ-20 ק"מ מזרחית לעיר.

מרכז התיירות של קרואטיה

דוברובניק נחשבת לבירת התיירות של קרואטיה, ואלפי תיירים פוקדים אותה לאורך כל השנה ובייחוד במהלך חודשי הקיץ. כרטיסי טיסה לדוברובניק הפכו בשנים האחרונות למוצר תיירותי מבוקש על ידי תיירים מכל רחבי אירופה וגם על ידי הקהל הישראלי. כיום, אתם יכולים ליהנות מהיצע נרחב של טיסות המוצעות לכם לדוברובניק, וכתוצאה מכך, תוכלו לאתר מספר רב של טיסות זולות לדוברובניק. טיסות לדוברובניק יאפשרו לכם לגלות את האיים הקסומים הנמצאים בסמוך לעיר ובאמצעות טיולי מעבורות מיוחדים, תוכלו גם אתם ליהנות מחופשה מפנקת על המים.
אם גם אתם רוצים ליהנות מעיר נמל עתיקת יומין, מפתיעה, תוססת ומרגשת, זה הזמן לברר לגבי חבילות הנופש והדילים המיוחדים המוצעים לכם בדיזנהאוז. ברוב המקרים, הדילים המיוחדים כוללים כבר הסדרי טיסה זולה לדוברובניק.

טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות לורנה, טיסות לבלגרדטיסות לבודפשטטיסות לסופיה