נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל
 • טיסות אל על לז'נבה - מתחייבים למחיר הנמוך ביותר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות אל על לז'נבה

אל על לז'נבה
23/8/17 - 29/8/17

טיסות - סדירות

 

$742
אל על לז'נבה
23/8/17 - 29/8/17

טיסות - סדירות

 

$742
אל על לז'נבה
23/8/17 - 29/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$742
אל על לז'נבה
29/8/17 - 05/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$451
flag
שלוש שעות וארבעים דקות מפרידות ביניכם לבין אחת הערים שנתפסת בעולם כבירת הסובלנות, ההומניטריות ואשר בה נוסדו ארגוני סיוע בין לאומיים רבים, כולל האו"ם. ז'נבה, העיר השיקית, אמנם לא בירתה של שוויץ אולם בהחלט בירת הדיפלומטיה, בעלת צביון קוסמופוליטי מובהק ותושבים שרובם דוברים חמש שפות, היא יעד שיותר ממומלץ לפקוד אותו.
טיסות אל על לז'נבה מגיעות היישר אל העיר הקטנה המקסימה, מוקפת המים והפורחת.

בין הרים ובין גבעות

טיסות אל על לז'נבה יוצאות מישראל כחמש פעמים בשבוע. אלו הן טיסות ישירות וסדירות ונמשכות שלוש שעות וארבעים דקות. הטיסות נוחתות בנמל התעופה הבין לאומי, Geneva international airport, המרוחק כחמישה קילומטרים ממרכז העיר.
כדי להגיע לעיר ניתן לעשות שימוש ברכבת, המרוחקת כחמש דקת הליכה מנמל התעופה. היתרון שלה הוא זמני היציאה השכיחים שלה, אחת לעשר דקות והעובדה כי מגיעה היישר לתחנה המרכזית המצויה במרכז העיר. כמו כן ניתן לנסוע באוטובוס, המצוי אף הוא מחוץ לשדה התעופה. קו 10 יוביל אתכם אף הוא לתחנה המרכזית בעיר ובשעות עמוסות הוא יוצא בתדירות גבוהה, מדי שמונה דקות.
בעיר עצמה ניתן להיעזר באוטובוסים והחשמליות אשר פועלים מהשעה שש בבוקר ועד חצות. אמצעי תחבורה ציבורית נוסף בעיר הן המעבורות שמחברות בין שני גדותיו של נהר ארווה, אשר חוצה את העיר מצפון מזרח ועד דרום מערב. הנסיעה במעבורת מומלצת, בנוסף לשימושה כאמצעי תחבורה, גם כאמצעי לתצפית מושלמת על העיר.

חוויה ירוקה

ז'נבה היא עיר קטנה וטעות נפוצה של רבים היא שהיא בירתה של שוויץ. היא מוקפת במקורות מים רבים, ביניהם אגם למאן, המוכר גם כאגם ז'נבה. אגם למאן נמצא באזור הדרומי של העיר והוא האגם הגדול ביותר במערב אירופה.
בניגוד לגודלה, העיר מציעה שפע של אטרקציות וחוויות המתאימות לכל המשפחה. רק הנוף הוא כבר סיבה מספיקה להגיע אליה, עם כל הירוק בעיניים, האגמים והנהרות הצובעים אותה בכחול ומסביב פסגות הרי האלפים והרי היורה שניתן לראותם מכל נקודה בעיר.
סטלר, מפעל השוקולד בעיר, מספק חוויה מתוקה במיוחד לצעירים ולמבוגרים. חובבי הסרט "צ'רלי בממלכת השוקולד" ישמחו לגלות כי במפעל מצוי העתק מדויק של בית החרושת של ווילי וונקה. במקום נערכים סיורים בהם מוסבר תהליך הכנת השוקולד, מתקיימות טעימות מרובות ואם לא די בכך, כולם יוצאים עם שי, מתנה מתוקה מהמפעל.
הגנים הבוטניים בעיר הם בעלי הסטוריה ארוכת יומין. הוקמו בשנת 1817 ומציגים משעולים קסומים, גנים עם צמחיה נדירה, פרחים מכל העולם, פינות חי, בריכות קטנות ועוד. הגנים מציים בסמוך למוזיאון הצלב האדום ולמטה האו"ם, כך שניתן לשלב סיור גם בהם ולכסות את אותו אזור.
מזרקתJet d'Eau  היא המזרקה הגבוהה ביותר בעולם. זהו האתר הידוע ביותר בעיר ששימשה בתחילה כשסתום בטחון למערכת המים. בשנת 1891 היא הועברה לאגם ז'נבה ובהמשך הופעלה באופן שהפך אותה לגבוהה בעולם- עד מאה וארבעים מטרים. מכל מקום בו תהיו בעיר תראו את המזרקה הזו.
שעון הפרחים הצבעוני הוא עוד סמל מפורסם של העיר והוא פשוט מראה משובב נפש. הוא עשוי מששת אלפים וחמש מאות סוגי פרחים וצמחים וממוקם במרכזו של פארק יפה, בסמוך לפסלים ומזרקות. בכל עונה בשנה עובר השעון שינוי קוסמטי ונשתלים בו פרים עונתיים שונים.
בורג דה פו הוא רובע מקסים בעיר, בו מצויה כיכר עתיקה, מבנים מקסימים מהמאה השש עשרה, חנויות קטנות ועתיקות, גלריות, בתי קפה ומקום ששווה להתרווח בו וסתם להביט על העוברים והשבים. פעילות מהנה ומומלצת לזוגות רומנטיים או למשפחות היא שיט באגם הגדול באמצעות סירות פדלים או סירות מנוע.

עושר תרבותי

למרות שבעשורים האחרונים הצטמצמו המרחקים בין המדינות, וניתן לטוס היום מישראל כמעט לכל יעד בעולם, עדיין, לא מיד מאפשר התקציב הגעה לכל המקומות שאנו חולמים עליהם.
חברת דיזנהאוז, עם הידע, הנסיון והכלים להתאים לכל אחד את הטיסה שלו, מזמינה אתכם להיעזר בה למציאת טיסות אל על זולות לז'נבה, כך שדבר לא יעמוד ביניכם לבין החלומות שלכם.

טיסות אל על ליעדים נוספים: טיסות אל על לורשהטיסות אל על לפראגטיסות אל על לוינהטיסות אל על לונציה