נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל
 • טיסות אל על לפראג - מתחייבים למחיר הנמוך ביותר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות אל על לפראג

אל על לפראג
27/8/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

$242
אל על לפראג
27/8/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

$242
אל על לפראג
27/8/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$242
אל על לפראג
29/8/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$257
flag
אם יש עיר שמתחרה על תואר הרומנטיקה הרי זו פראג. קסומה, עם חלקים עתיקים משגעים ביופיים, אווירה ייחודית באוויר ושפע של הסטוריה מכל עבר, מציעה העיר למבקריה הצצה לעולם אחר ויפיפה שמעלה בקרב רבים שאלה אחת בלבד: " איך לא היינו כאן קודם?"
טיסות אל על לפראג הן אחת מהדרכים להגיע לעיר שכולה קסם.

היפה מכולן

יהיו שיטענו כי פראג מאפילה על פריז והיא היפה בערי אירופה. זוהי אכן עיר משגעת ביופייה, שידעה תהפוכות ומלחמות ועדיין השכילה לשחזר ולשמר מבנים, שחלק מהם הם בין העתיקים ביותר בכל אירופה, הגשרים הציוריים ורומנטיים, מצודות עוצמתיות וסמטאות צרות ומפותלות הם רק חלק קטן מסוד הקסם של העיר הזו.
טיסות אל על לפראג יוצאות מישראל תשע פעמים בשבוע. הטיסות הן ישירות וסדירות ונמשכות שלוש שעות ושלושים וחמש דקות. הטיסות נוחתות בשדה התעופה רוזין, המרוחק כעשרים קילומטרים מהעיר, אליה ניתן להגיע באמצעות רכבת, אוטובוס או מונית. אם בחרתם באוטובוס, קו 119 יוצא מהנמל כל עשר דקות לכיוון העיר בנסיעה שנמשכת כעשרים דקות וקו 100 יוצא כל חצי שעה מהנמל והנסיעה איתו נמשכת כרבע שעה. בלילה פעיל קו אחד בלבד, 510 והנסיעה איתו לעיר אורכת כחצי שעה. כמו כן ניתן לנסוע במיקרו- בוס, מעין מיניבוס הפועל מהשעה שש בבוקר ועד לתשע בערב ומגיע עד לתחנת המטרו רפובליקי.
בעיר עצמה מומלץ מאד לסייר ברגל, ובחלקים ממנה, כמו בעיר העתיקה, זו האופציה היחידה. אם בכל זאת תרצו לעבור מנקודה אחת לאחרת, תוכלו לעשות שימוש ברכבת התחתית, המטרו. זהו אמצעי תחבורה מודרני ומשוכלל, המפעיל שלושה קווים, A, B, ו- C. הוא לא מגיע לכל היעדים ולעתים יש צורך להמשיך בחשמלית, עוד אמצעי יעיל ונוח ועם קווים שמגיעים ליעדים מרובים, אף יותר מהמטרו, ופועלות, בניגוד למטרו, גם בלילה. קו חשמלית אחד, 91, הוא הוותיק מבין עשרים וחמישה הקווים הפועלים בעיר ומשמש לסירים תיירותיים. קו זה מופעל רק בסופי שבוע ובחגים.

עיר קטנה ומטריפה

פראג היא קסומה מכל מובן ודבר. כיף לתור אותה ברגל ולגלות בכל פעם שכיות חמדה חדשות, ביניהן המצודה הגדולה, שאת הצריחים שלה רואים מכל מקום בו תהיו בעיר. מצודה זו היא העתיקה ביותר בעולם ומשמשת כיום כמשכן נשיא צ'כיה. מומלץ לצפות בחילופי המשמרות המתבצעים מדי שעה עגולה ולבקר בכל המתחם הענק, שיש בו את מגדל השעון היפה, מספר מוזיאונים, ארמונות וקתדרלת סן ויטוס. ביקור במצודת פראג ידרוש מכם לפחות יום שלם. היערכו לכך בהתאם.
כיכר העיר העתיקה היא הפופולארית ביותר בעיר והיפה בכיכרות אירופה. במרכזה מוצב פסלו של יאן הוס, דמות מוערכת בהסטוריה של העם הצ'כי. מסביבה חגיגה ארכיטקטונית אחת גדולה של מבנים יפים והשעון האסטרונומי העתיק מהמאה החמש עשרה. בחזית שעון זה מצוי לוח שנה מצויר ובמרכזו דלת עץ קטנה, אשר נפתחת מדי שעה ויוצאות ממנו שתים עשרה דמויות זעירות, המסמלות את שנים עשר השליחים של ישו. אפשר לטפס לראש המגדל וליהנות מתצפית פנומנלית על העיר.
הרובע היהודי הוא עתיק במיוחד הוקם במאה ה- 13. הוא מצוי בין כיכר העיר העתיקה וגדת נהר ולטאבה. במקום עומדים עדיין על תילם ארבעה בתי כנסת, בית העירייה היהודי וכן בית הקברות (היהודי) העתיק ביותר בעולם. בבית קברות זה טמון המהר"ל אשר כתב את יצירת המופת "הגולם".
בכיכר הרדצ'אני תמצאו ערב רב של סגנונות ארכיטקטוניים מתקופות שונות, ביניהם רוקוקו, רנסאנס ובראקו. בכיכר מצוי ארמון ששימש כמשכנו של הארכיבישוף וכן ארמון שטרנברג שכיום מוצגות בו יצירות אמנות קלאסיות מכל הזמנים.
אל תחמיצו ביקור ברובע לסר, המצוי בגדה במערבית של נהר וולטאבה. במקום תמצאו את כנסיית סאן ניקולס בה אורגן, עליו ניגן מוצרט כשביקר בעיר ותקרה עם עיטורים מקסימים. עוד תמצאו קיר עם מיני גרפיטי שמשקפים את הלך הרוח במהלך השלטון הקומוניסטי. על קיר זה החלו להיערם כתובות לאחר הירצחו של הזמר ג'ון לנון מהחיפושיות ורבות מהכתובות מדברות על שלום.
אין סיכוי שתרצו להחמיץ את גשר קארל, הגשר הדהים שמחבר בין הער העתיקה לבין רובע לסר. הוא נבנה במאה החמש עשרה ועומד עליו מגדל שלכל אורכו בנויים שלושים פסלים של מגוון קדושים. זהו גשר מיוחד במינו, שלאורכו פזורים נגנים, אמני רחוב, דוכנים ועוד. אלפי אנשים חוצים אותו מדי יום והוא שוקק חיים ביום ובלילה כאשר מכולו נשקפים צריחי הכנסיות בעיר.

הכינו את הממחטות

פראג היא עיר מרגשת. אולי בגלל ההסטוריה ארוכת היומין, עם מבנים שחלקם הם העתיקים ביותר בעולם וככאלה אפילו נכנסו לספר השיאים של גיניס. אולי זה בגלל שהתושבים השכילו לשמר את העיר ולשחזר אותה במדויק. ואולי זה בגלל הכנסת האורחים הצ'כית הנפלאה. מה שזה לא יהיה, זהו יעד שמותיר חותם עמוק מאד בקרב המבקרים בו.
אם אתם מתקשים להגשים את החלום לטוס ליעד הזה, ובעיקר מטעמי תקציב, חברת דיזנהאוז עומדת לרשותכם עם מגוון טיסות אל על זולות לפראג, שיאפשרו לכל אחד לגעת בקסם ולהמשיך לצבור חוויות מעבר לים.

טיסות אל על ליעדים נוספים: טיסות אל על לברליןטיסות אל על לוינהטיסות אל על לבנגקוקטיסות אל על לונציה