נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל
 • טיסות אל על לטורונטו - מתחייבים למחיר הנמוך ביותר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות אל על לטורונטו

אל על לטורונטו
23/8/17 - 31/8/17

טיסות - סדירות

 

$1066
אל על לטורונטו
23/8/17 - 31/8/17

טיסות - סדירות

 

$1066
אל על לטורונטו
23/8/17 - 31/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1066
אל על לטורונטו
23/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1066
flag
אחת הערים היפות ביותר בעולם, מודרנית, מלאה באנרגיות טובות, מטופחת וקסומה היא טורונטו. העיר הקנדית המקסימה, בירתה של פרובינציית אונטריו, מתאימה לביקור בכל ימות השנה, בזוג, בקבוצה או עם הילדים ודבר אחד בטוח- משעמם לא יהיה בה.
טיסות אל על לטורונטו נוחתות היישר בלב העניינים, בעיר מושקעת מטופחת עד מאד ומשופעת בתושבים מאירי פנים ומנומסים להפליא.

איכות חיים של ממש

טורונטו, עיר יפה ומרגשת, מדגימה לעולם מה היא איכות חיים במלוא מובן המילה. היא מטופחת להפליא, בעלת סממנים מערביים קלאסיים מובהקים, מרווחת מאד, ומציעה אין ספור חוויות מרגשות למבקרים בה.
טיסות אל על לטורונטו יוצאות מישראל מדי יום. אלו הן טיסות ישירות וסדירות שנמשכות כשתים עשרה שעות וחצי. הטיסות נוחתות בשדה התעופה הבין לאומי פירסון, אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם, ויחד עם זאת, קל ונוח להתמצאות.
שדה התעופה פירסון מצוי במרחק של עשרים ושניים קילומטרים מהעיר. כדי להגיע אליה ניתן לנסוע ברכבת התחתית או באמצעות מספר קווי אוטובוס סדירים היוצאים משדה התעופה בתדירות גבוהה.
בעיר עצמה מופעלים שלושה קווי רכבת תחתית, אחד מהם נע על הציר צפון- דרום בעיר ואילו השניים האחרים נעים על הציר המזרחי למערבי. כמו כן פועלים בעיר קווים מרובים של אוטובוסים וחשמליות, ולמרות גודלה, קל להתנייד בה. בחורף, כל אמצעי התחבורה הציבורית הם מחוממים, להנאת הנוסעים.

מה עושים בעיר

טורונטו מציעה מגוון של פעילויות, אטרקציות ושעשועים, ביניהם פסטיבל הסרטים הבין לאומי המתקיים בכל שנה בספטמבר. זהו פסטיבל הסרטים הגדול ביותר בעולם ונמשך לאורך עשרה ימים.
בניין העירייה של העיר הוא חגיגה ארכיטקטונית אחת גדולה. הוא מצוי בצדה הצפוני של העיר, שם נמצא גם הרובע הסיני הראשון של העיר. עוד מומלץ להגיע אל המגדל הגבוה ביותר ביבשת אמריקה, מגדל סי אן. גובהו מעל חמש מאות ושלושים מטרים והתצפית הנשקפת ממנו אינה ניתנת לתיאור במילים.
קאסה לומה היא טירה המצויה במרכז העיר על ראש גבעה. טירה זו נבנתה בשנת 1911. במקום חדרים ואולמות יפים בסגנון אירופאי, חממות, אורווה ומעברים סודיים.
אם אתם מבקשים לגוון ולרענן את יעדי הנסיעה שלכם, לפגוש את השונה והייחודי, אין ספק שטורונטו לוקחת, ובגדול. נכון שלא תמיד מתאפשר לטוס בטיסות הסדירות, כמו אלו של אל על, מטעמי תקציב. לצורך כך מעמידה בפניכם חברת דיזנהאוז הוותיקה והמנוסה, אפשרויות נוספות, כמו טיסות אל על זולות לטורונטו. תוכלו למצוא את האפשרויות הרבות באתר החברה ולתכנן לעצמכם חופשה חלומית במחירים הוגנים.

טיסות אל על ליעדים נוספים: טיסות אל על לגרמניהטיסות אל על לבנגקוקטיסות אל על לדרום אפריקהטיסות אל על לז'נבה