נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

חבילות עם טיסות אל על

אל על לאתונה
23/9/17 - 27/9/17
B.W. CANDIA

4  לילות  ארוחת בוקר

$478
אל על לרומא
08/9/17 - 12/9/17
DELFINO

4  לילות  ארוחת בוקר

$727
אל על לורשה
10/11/17 - 14/11/17
CAMPANILE VARSOVIE

4  לילות  ארוחת בוקר

$415

חבילות עם טיסות אל על

אל על לרומא
30/8/17 - 05/9/17
KING HOTEL

6  לילות  ארוחת בוקר

$788
אל על לברצלונה
14/9/17 - 18/9/17
RIALTO HOTEL

4  לילות  ארוחת בוקר

$781
אל על לאמסטרדם
כשמחפשים חבילות משתלמות, חשוב לתת את הדעת לכל המרכיבים של החבילה. למשל, האם הטיסה היא ישירות ליעד או עם עצירת ביניים, ואם כן, לכמה זמן העצירה, מהם סידורי הבטחון בחברת התעופה המדוברת ועוד. דבר אחד בטוח- חבילות עם טיסות אל על יבטיחו לכם טיסות עם חברת התעופה מהטובות בעולם, שמבטיחות נסיעה בראש שקט.
 

חבילות עם טיסות אל על- מדברים בשפה שלכם

חבילות נופש הן דרך נהדרת ונוחה לבילוי חופשה בחו"ל. העובדה שיש מי שדאג לטיסות, להסעות לבית המלון, ולבית המלון עצמו היא מעודדת, מנחמת ומקלה מאד על הטיול. פעמים רבות מדובר בטיסות של חברות תעופה זרות שמבצעות גם עצירות ביניים, לעתים ממושכות, בערים שונות בהתאם לארץ המוצא של חברת התעופה. משמעות הדבר היא כי זמן ההגעה ליעד עשוי להתארך ולעתים אולי תצטרכו אפילו להעביר לילה ביעד עצירת הביניים, כולל לינה בו.
חברות תעופה רבות אולי מבצעות צ'ק אין מהר ויעיל אולם הצ'ק אין הבטחוני של חברת אל על מבטיח שקט נפשי לכל אורך הדרך. חברת אל על, מעבר להיותה חברת תעופה כחול לבן, ידועה בצוות האוויר המשובח שלה ובסידורי הבטחון הקפדניים, שלעתים נראים ארוכים ומייגעים אולם אנו, כישראלים, מבינים היטב את חשיבותם.
 

כל היתרונות בחבילה אחת

חבילות עם טיסות אל על מבטיחות מגוון רחב ביותר של טיסות ליעדים רבים ברחבי העולם. אל על מציעה חבילות נופש מותאמות למשפחות, לצעירים, זוגות, שומרי מסורת ועוד, כדי שההתאמה תהיה מושלמת וחוויית הנסיעה תהיה יותר מחיובית.
כל שעליכם לעשות הוא להיות מהירי החלטה, או לפחות עם יד על הדופק, להתעדכן במחירים החמים ביותר, ובמבצעים השווים ביותר ולבחור באחת מחבילות הנופש עם טיסות אל על. תוכלו לעשות זאת באמצעות מנוע החיפוש באתר דיזנהאוז, שם ניתן לסנן את הבחירה לפי חברות התעופה המטיסות נוסעים ליעדים הרצויים.
חברת התעופה אל על מציאה עשרות טיסות ביום ליעדים רבים באירופה ובשאר היבשות. הטיסות הן איכותיות, במטוסים מרווחים ומאובזרים ועם חבילות בידור ושמע, ארוחות, גם מיוחדות בהזמנה מראש, צוות אווירי מצוין ובעיקר תחושת הבטחון השוררת בכל טיסותיה, דבר שביימינו הוא משמעותי וחשוב.
חבילות עם טיסת אל על מבטיחות חופשה חלומית ובלתי נשכחת, החל מהטיסות האיכותיות וכלה במלונות הטובים ביותר הממוקמים באזורים האטרקטיביים ביותר של היעד בו בחרתם.
אם אתם מהירי החלטה ומתעדכנים כל העת במבצעים החמים, תוכלו למצוא חבילות משובחות ליעדים נבחרים ובמחירים שלא ניתן לסרב אליהם.
חברת דיזנהאוז מעמידה לראשותכם מנוע חיפוש קל ונוח לשימוש ומגוון רחב של חבילות לכל יעד, כל השנה ובמחירים זולים, עם טיסת אל על. חבל להחמיץ הזדמנויות, ומומלץ להתעדכן כל העת בשפע של חבילות זולות עם טיסות אל על שיש לחברה להציע לכם.

טיסות אל על ליעדים נבחרים: טיסות אל על לברליןטיסות אל על לפראגטיסות אל על לרומאטיסות אל על לגרמניה