נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לרומא

טיסות זולות לרומא

טיסה לרומא
31/8/17 - 04/9/17

טיסות - שכר

 

$426
טיסה לרומא
03/11/17 - 08/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$201
טיסה ישירה לרומא
03/12/17 - 07/12/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$256
טיסה ישירה לרומא
01/2/18 - 07/2/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$269

טיסות אל על לרומא

דיל לרומא
13/11/17 - 21/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$356
טיסה סדירה לרומא
03/1/18 - 12/1/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$356
טיסה לרומא
05/12/17 - 12/12/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$356
טיסה לרומא
06/11/17 - 11/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$356
flag
טיסות לרומא נחשבות למאוד פופולאריות עבור התייר הישראלי בפרט ועבור תיירים בכלל מכל העולם. חבילות נופש לרומא הן מחבילות הנופש האהובות ביותר. אנו מקבלים פניות רבות של נופשים המבקשים לקבל מידע נוסף אודות כרטיסי טיסה לרומא וכן אודות טיסות סדירות וטיסות צ'רטר (שכר) לרומא. רומא נחשבת למוקד משיכה עולמי הן של תיירים חדשים והן של תיירים השבים אל העיר שוב ושוב. הפופולאריות של טיסות לרומא רק גדלה מדי שנה. מיליוני כרטיסי טיסה לרומא נרכשים כל שנה בין אם מדובר בטיסות סדירות ובין אם בטיסות צ'רטר (טיסות שכר).  

מדוע טיסות לרומא הן כל כך פופולאריות?  

טיסה לרומא אורכת בערך ארבע שעות- ממש קפיצה קטן מישראל ואתם באחת מהערים המקסימות ביותר בעולם. רומא נחשבת לעיר עשירה מבחינה תרבותית וארכיטקטונית וטיסות לרומא ייקחו אתכם אל מרכז היופי האיטלקי. רומא ידועה במזג אוויר מאוד נוח במשך מרבית מחודשי השנה ולכן היא מהווה יעד תיירותי אטרקטיבי לאורך כל השנה.

מחירים של טיסות לרומא

בכל הקשור למחירים של כרטיסי טיסה - מחירים של טיסות לרומא לא כל כך משתנים במשך השנה או בזמן עונה מסוימת. מי שמחפש מחירים זולים של טיסות לרומא ימצא אותם בדרך כלל בטיסות צ'רטר (טיסות שכר) ולא בטיסות סדירות. עם זאת, ראוי לציין כי בשל האטרקטיביות הגדולה של טיסות לרומא ניתן לרכוש כרטיסי טיסה לרומא במחירים מוזלים באמצעות מבצעים שונים וביניהם דילים של מחירי הרגע האחרון. מעבר לכך, כמובן שניתן לרכוש כרטיס טיסה לרומא באמצעות חברת צ'רטר במחיר מוזל יותר מטיסה סדירה.  לאורך כל השנה ניתן ליהנות ממגוון רחב של דילים לרומא וכל אחד יכול למצוא דיל שווה המתאים לתקציב שלו.  

קצת על שדות התעופה של רומא  

טיסות לרומא ייקחו אתכם לאחד משני שדות תעופה: Ciampino וFiumicino הידוע גם בשם ליאונרדו דה וינצ'י. טיסות סדירות לרומא מגיעות בעיקר לFiumicino השוכן במרחק של כ 36 ק"מ ממרכז העיר. טיסות פנים וטיסות צ'רטר (טיסות שכר) מגיעות בעיקר לCiampino. חברות התעופה העיקריות בארץ המפעילות טיסות לרומא הן אל על, ארקיע וישראייר.
 

רומא על קצה המזלג

כמה אטרקציות ברומא ויעדים פופולאריים שחובה לבקר בהם- הוותיקן, הקפלה הסיסטינית, הקולוסאום, הפנתיאון של מרקוס אגריפס ועוד. כמובן שתמיד ניתן ליהנות ממסע שופינג ברומא למיטב החנויות והבוטיקים בעולם. מעבר לכך, כמובן שפשוט חובה לבקר בבתי הקפה והגלידריות ברומא בשביל להרגיש ממש את העיר...  

טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות למילאנוטיסות לורונהטיסות לסרדיניהטיסות לפרוג'ה