נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לורונה

טיסות זולות לורונה

דיל לורונה
02/9/17 - 09/9/17

טיסות - שכר

 

$356
טיסה סדירה לורונה
23/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$700
טיסה לורונה
27/8/17 - 03/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$511
טיסה לורונה
23/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$700
flag
ורונה, הממוקמת בצפון איטליה, הינה אחת הערים העתיקות והמרתקות ביותר בעולם. ההיסטוריה הארוכה של העיר מגיעה עד לשנת 550 לפנה"ס, וכעיר עתיקת יומין, תוכלו למצוא בורונה מגוון מייצג של מבנים מכל התקופות.

טיסות לורונה

טיסות לורונה יאפשרו גם לכם ליהנות מעיר רומנטית ואחד מאתרי התיירות המבוקשים ביותר באירופה כולה. טיסה לורונה אורכת בממוצע כ-4 וחצי שעות, וזאת במידה ומדובר בטיסה ישירה היוצאת מישראל אל שדה התעופה "קוטלו" הממוקם כ-15 ק"מ ממרכז העיר. המחיר של כרטיסי טיסה לורונה משתנה הן על פי עונות השנה ורמת הביקוש לטיסות, והן על פי הסדרי חבילות הנופש אותן אתם רוכשים. ברוב המקרים, טיסות זולות לורונה מוצעות לכם במסגרת עצירת ביניים במרכז איטליה ובאמצעות נסיעה מנמלי תעופה אחרים במדינה היישר אל העיר ורונה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי טיסה זולה לורונה במסגרת דילים מיוחדים המשווקים על ידי חברות דיזנהאוז לאורך כל השנה. דילים אלו מעניקים לכם אפשרות אידיאלית ליהנות מחופשה קסומה ומיוחדת בורונה במחירים משתלמים במיוחד.

אטרקציות בורונה

חופשה בורונה תחשוף אתכם ממספר רב של אטרקציות תיירותיות, בין האתרים הבולטים תמצאו את:
הארנה אמפיתיאטרון עצום מימדים הממוקם במרכז העיר. הארנה נבנתה על ידי הרומאים במהלך שנות ה-30 לפני הספירה, ועד היום נעשה בו שימוש לצרכי מופעים, אופרות, קונצרטים ועוד.
המרפסת של רומיאו ויוליהפסל מרשים של יוליה והמרפסת המפורסמת ממתינים לכם במהלך נופש בורונה. לרומנטיקנים שביניכם נציין כי אמונה מקומית עתיקת יומין טוענת כי ביקור במקום עושה רק טוב לחיי הזוגיות. המצודה העתיקה המצודה העתיקה מאכלסת כיום מגוון יצירות אומנות מתקופת הרנסנס. המוזיאון שהוקם בשטח המצודה העתיקה משמש משכן לאלפי ציורים מרהיבים ותמונות מכל תקופות הזמן של המין האנושי.
אם גם אתם חולמים על חופשה קסומה באחת מהערים היפות והמעניינות ביותר באיטליה, זה הזמן לברר לגבי הסדרי טיסות לורונה ולהבטיח לעצמכם חופשה מפנקת ומשתלמת במיוחד. חברת דיזנהאוז מעמידה לרשותכם ממשק מתקדם לצרכי חיפוש טיסות זולות לורונה.

טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות למילאנוטיסות לפרוג'הטיסות לסרדיניהטיסות לציריך