נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ליפן

טיסה לטוקיו
25/8/17 - 07/9/17

טיסות - סדירות

 

$1100
טיסה להירושימה
06/9/17 - 14/9/17

טיסות - סדירות

 

$1129
טיסה לאוסקה
30/11/17 - 16/12/17

טיסות - סדירות

 

$930
טיסות אוקינאה
17/9/17 - 04/10/17

טיסות - סדירות

 

$1120

טיסות זולות ליפן

טיסה לטוקיו
03/11/17 - 14/11/17

טיסות - סדירות

 

$843
טיסה לטוקיו
04/12/17 - 12/12/17

טיסות - סדירות

 

$705
טיסה לאוסקה
03/12/17 - 09/12/17

טיסות - סדירות

 

$912
טיסה להירושמיה
28/11/17 - 14/12/17

טיסות - סדירות

 

$1089
flag
ארץ השמש העולה, כך מכנים אותה אזרחיה. היא שוכנת אי-שם במזרח הגלובוס, ואפשר לתאר אותה כארץ נדירה וייחודית שפשוט לא דומה לשום מקום אחר על פני הגלובוס. מדובר, כמובן, על יפן. ארץ עשירה בתרבות ואמנות, שתושביה ידועים בנימוסים המאופקים שלהם ושביקור בה מבטיח הותרת רשמים לשנים רבות רבות בלב כל תייר או איש עסקים.
  

יופי, שלמות והרבה טקסיות

יפן היא ארץ שמרביתה הררית ומיוערת, ואולם יש לה גם רצועת חוף צפופה במיוחד. המבקרים ביפן פוגשים תרבות זרה אשר לה קוד התנהגות שונה מהמקובל בישראל ובארצות המערב וכן מבחר אומנויות זרות ומרתקות. בעת טיול ביפן ניתן להתרשם עמוקות מהנופים המהממים שלה - האגמים, הרי הגעש הפעילים ויתר קסמי הטבע המרהיב, שהיפנים יודעים לחגוג איתם ולכבדם, כמו שהם עושים למשל בכל הקשור לפריחת הדובדבן היפהפייה, המתרחשת פעם בשנה וזוכה לפסטיבל ענקי ביפן. באופן פיוטי מאין כמוהו רואים היפנים בפריחה סמל לאופיים היפה אך החמקמק ובר החלוף של החיים.
ברחבי יפן מורגשת המורשת העשירה שלה וכן הכבוד הרב אל העבר, ואלו משתלבים באופן מהפנט במבחר האמונותת והדתות של התושבים. המתיירים ביפן ייתקלו בהרבה תופעות שאופייניות רק למדינה - בתים עשויי נייר, טקסי שתיית התה המסורתיים, קימונו - הלבוש המסורתי, האוכל המקורי שחלקו (כמו הסושי למשל) כבר עשה עלייה לארצות המערב, עיצוב הסביבה בשיטת הפאנג שוואי, הגנים היפניים, הטירות העתיקות שמשקיפות על כל הערים, ועוד ועוד. הכל זוכה ביפן למראה נקי, מאופק, יפה, אסתטי ולרוב גם מינימליסטי.
ולמרות המסורת רוח המערב מנשבת ביפן ללא ספק וניכרת בעיקר בצעירים הפאנקיסטים והמסוגננים הרביםם שתתקלו בהם בערים הגדולות, וכמובן בקדמה הטכנולוגית המטורפת. בנוסף יפן יקרה. הטיול אליה וכן הטיסות ליפן כרוכות בהוצאות גבוהות, ואולם הכסף הרב שתשלמו על הביקור בה יספק לכם היכרות עם מקום שאין דומה ושני לו ושהוא אחת הארצות המרתקות בעולם.
6,852 איים מרכיבים את יפן, ששוכנת במזרח אסיה ובמערב האוקיינוס השקט. הראשיים שבהם הם האיים שיקוקו,, הוקאידו,הונשו וקיושו והם מהווים 97% משטחה היבשתי של יפן. מתגוררים בה יותר מ-126 מיליון תושבים, נתון שהופך אותה למדינה העשירית בגודלה בעולם מבחינת האוכלוסייה. נתון מעניין אודות יפן סיפקו האו"ם וארגון הבריאות העולמי שמצאו כי יפן היא המדינה שתוחלת החיים בה היא הגבוהה ביותר בעולם. ביקור בארץ המרתקת יוכל אולי לשפוך מעט אור על הסיבה לכך שהיפנים חיים חיים ארוכים וכנראה גם מאושרים.
  

טוקיו

אין דרך לתאר את טוקיו בירת יפן במספר מלים, וגם אין טעם בכך. העיר מדהימה בכל מובן ואספקט ולמגיעים אליה צפויה חוויה נדירה ומרגשת במיוחד. המטרופולין טוקיו רבתי היא הגדולה בעולם, ומתגוררים בה יותר מ-30 מיליון תושבים. הנתון הזה כלשעצמו כבר מבהיר עד כמה העיר עצומה ועמוסת אטרקציות ופעילויות בעבור התיירים המגיעים אליה, כמו גם בעבור תושביה. מדובר בעיר אולטרא-מודרנית, אבל כזו שיש בה גם מהישן והמסורתי. העיר הענקית מלאת אקשן שלא נעצר לעולם, ולעיתים היא מעניקה תחושה כאילו יש לה חיים משל עצמה ולב הפועם בקצב מדהים.
כמה אתרים מרכזיים בטוקיו שמומלץ להגיע אליהם: מוזיאון אדו השוכן לא רחוק מאסקוסה, אזור שינג'וקו שבמערבוו גורדי שחקים מעוררי השתאות, מקדש Sensojiהתוסס שבאסקוסה, שאליו מוביל רחוב דוכנים מעניין, האזור היוקרתי שנקרא גינזה, אקיהברה - "עיר החשמל", שיבויה - מרכז צעירים מרתק ובו גבעת מלונות האהבה, וכן אזור חיי הלילה הסואן והתזזיתי שבמזרח העיר. כל אלו הם רק קצה הצ'ופסטיקס של העיר המדהימה שמהווה את בירתה של המדינה המדהימה עוד יותר - יפן.
  

היצע הטיסות

טיסות ליפן כוללות עצירת ביניים בעיקר בשל אורכן - ללא זמן העצירה הן אורכות כ-13 שעות. ניתן לעשות בעצירת הביניים שימוש ולנצלה כאפשרות לבלות מספר ימים בארץ אחרת בדרך ליפן. עצירות הביניים אפשרויות למשל בסין, בבייג'ין או באחת מערי אירופה המרכזיות. הטיסות שאיתן תוכלו להגיע ליפן נוחתות בערים אוסקה, אוקינאה, הירושימה, נגאסאקי וכמובן בטוקיו.
  

מתי כדאי לטוס ליפן?

עונות המעבר הן המומלצות לטיול ביפן הסיבה היא מזג האוויר הנעים וגם פריחת הדובדבן (מרץ-אפריל) וכן השלכת (בנובמבר). הקיץ של אוגוסט עד ספטמבר חם ולח במיוחד ואינו מומלץ לבילוי בה, וכן למגיעים אליה בחודשים יוני וספטמבר צפויה התקלות לא ממש נעימה עם גשמי המונסון העזים.
 
מתכננים טיסה ליפן? באתר דיזנהאוז רכזו בעבורכם מידע רב ומגוון בנוגע לטיסות ליפן. אתם מוזמנים לעשות שימושש במנוע החיפוש החכם של האתר שבעזרתו תמצאו לבטח את הטיסה המתאימה ביותר לצרכיכם.

טיסות זולות ליעדים נוספים: טיסות לסיןטיסות למזרחטיסות לניו זילנדטיסות לנפאל