נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות Low Cost

טיסת UP לבודפשט
29/5/18 - 04/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$252
טיסת UP לפראג
25/6/18 - 28/9/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$343
טיסת UP לברלין
29/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$271
טיסת UP לקייב
27/7/18 - 02/8/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$315

טיסות Low Cost

טיסת UP לבודפשט
04/7/18 - 06/7/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$278
טיסת UP לפראג
03/7/18 - 13/7/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$338
טיסת UP לברלין
05/7/18 - 10/7/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$317
טיסת UP לקייב
03/7/18 - 11/7/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$213
flag
ככל שהגבולות בעולם מיטשטשים ונסיעה לחו"ל היא כבר עניין שבשגרה, גם דרישות הנוסעים משתנות. פחות חשוב אם תקבלו צלי או דג בטיסה, או אוכל בכלל, יותר חשוב שתהיה לכם טיסה נגישה, מהירה ובעיקר  זולה. היו מי שהרימו את הכפפה נתנו מענה לדרישה הזו. המענה הזה נקרא Low Cost.
 

מה זה בדיוק

טיסות Low Cost, כשמן, הן טיסות זולות. בלי אותיות קטנות, בלי המתנה לרגע האחרון, המחירים נקבעים מראש כזולים, ואפילו מאד. מה שהופך אותן לזולות במיוחד הוא העובדה כי המחיר כולל טיסה בלבד. כלומר, אם תרצו לאכול ולשתות במהלך הטיסה, או לשמור לעצמכם מקום מועדף, תשלמו עבורו, גם אם מחירים מוזלים ביחס למחירי טיסות סדירות.
טיסות לואו קוסט הולכות ומקבלות מקום של כבוד בקרב הנוסעים הישראלים. מה שבאירופה הפך כבר לעניין שבשגרה, מתחיל גם כאן לקבל עדיפות, במיוחד למבקשים להוזיל את מחירי הטיסה ככל שניתן ולהשקיע יותר בטיל ביעד עצמו.
מישראל ניתן לטוס בטיסות Low Cost למגוון יעדים, כמו אירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק. חברות המבצעות טיסות זולות מישראל הן:
Easy Jetחברת תעופה זו מקיימת טיסות ישירות מישראל ללונדון. משם היא מספקת גם טיסות המשך בתוך יעדים שונים באירופה, ביניהם באזל וג'נבה, צפון אפריקה המזרח התיכון. סך כל טיסות איי ג'ט הן למאה וששה יעדים. החברה נוסדה בשנת 1995 ובסיסה הראשי מצוי בנמל התעופה לוטון, לונדון. זו החברה הראשונה שהפעילה קוים לנמל התעופה בן גוריון. צי המטוסים של איזי ג'ט עולל יותר ממאתיים מטוסים. חברת איזי ג'ט מאפשרת העלאת מטען של עד עשרים ק"ג בתשלום נוסף. המעוניינים בהעלאת מטען נוסף יחויבו בתשלום. ניתן לעשות זאת און ליין וליהנות מתעריף מוזל יותר, אולם בכל מקרה המשקל המרבי הוא 32 ק"ג. בעת ביצוע ההזמנה לטיסה ניתן לבחור את המושב הרצוי בתוספת של תשלום  סמלי. אם לא ביצעתם צ'ק אין ועדיין לא הדפסת את אישור העלייה למטוס, תוכלו גם להחליף את מקום הישיבה. החברה מאפשרת העלאה עצמאית של מזון לטיסה ושל משקאות בנפח שלא יעלה על 100 מ"ל. איזי ג'ט מציעה גם מאפים, כריכים, ארוחות קלות, חטיפים ומשקאות בזמן הטיסה, ובתשלום. החברה לא מאפשרת ביטולים והחזרים כספיים אולם כן מאפשרת שינויים במועד הטיסה בתופסת תשלום.
Jet 2חברת תעופה זו מקיימת טיסות ישירות מישראל למנצ'סטר אשר באנגליה. זוהי חברה בריטית והיא הוקמה בשנת 2002. בטיסותיה ניתן להעלות למטוס תיק יד אחד במשקל שלא יעלה על עשרה ק"ג ועם מידות מוגדרות היטב בתקנון שלה. כל כבודה נוספת במטען כרוכה בתשלום נוסף ועם משקל מרבי של 22 ק"ג לתיק.ניתן לבחור את המושב בעת ביצוע ההזמנה וללא תשלום נוסף, או לבחור מושב מרווח בתוספת של תשלם סמלי. כמו כן ניתן לרכוש בתשלום חטיפים, משקאות וארוחות חמות. אין ארוחת מיוחדות, צמחוניות, נטולות גלוטן, כשרות וכדומה. חברת ג'ט 2 מקיימת  טיסות המשך זולות לארבעים וחמישה יעדים באירופה. היא בעלת צי של מעל שלושים מטוסים. לא ניתן החזר כספי במקרה של ביטול הטיסה.
Air Berlinחברת תעופה זו מקיימת טיסות ישירות מישראל לברלין. משם מספקת החברה 163 טיסות המשך באירופה,אמריקה הצפונית והדרומית, רוסיה, אוסטרליה, אפריקה והמזרח הרחוק. החברה הוקמה בשנת 1975 והיא היום החברה השנייה בגודלה בגרמניה. אייר ברלין מאפשרת העלאת כבודה במשקל של שני ק"ג וכן תיקי יד ועזרים רפואיים. ניתן להעלות עד שמונה ק"ג למטען ללא תוספת תשלום. מעבר לכך נדרש תשלום נוסף. בחירת מושב מסוים בטיסה כרוך בתשלום, אולם שתייה קלה וחטיפים כלולים במחיר הטיסה.
Wizz Airחברת תעופה זו מקיימת טיסות ישירות מישראל למגוון רחב של יעדים במזרח אירופה. זוהי חברה הונגרית שהוקמה בשנת 2003 ומפעילה טיסת לתשעים ושלושה יעדים באירופה, אסיה והמזרח התיכון. ניתן להעלות למטוס תיק יד ללא תשלום ובתנאי שמידותיו עומדות בגודל שקבעה החברה. ניתן להעלות כבודה למטען של עד ששה תיקים, בתשלום. בעת ביצוע ההזמנה לא ניתן לבחור מושב אולם ניתן לקבל מושב אקסטרא לארג' מרווח בתוספת כספית. מזון ומשקאות נמכרים במהלך הטיסה. לרשות ווי זאיר עומדים ארבעים וחמישה מטוסים חדשים מדגמי איירבוס.
ארקיע- לאחרונה פתחה החברה קווי Low Cost ליעדים אמסטרדם ופריז (בארץ גם לאילת).
 

משתלם לטוס בזול

כפי שניתן לראות, ניתן לטוס היום לכל יעד, ובזול. אם היעד המבוקש אינו יוצא מישראל, תמיד ניתן לרכוש טיסת לואו קוסט מישראל ליעד אליו מגיעה הטיסה ומשם להמשיך בטיסת המשך, זולה אף היא, ליעדים המרובים אליהם מגיעות חברות התעופה המפעילות קווי Low Cost. אם מתבצע תכנון נכון ומוקדם של הנסיעה, ניתן היום להשיג מחירים זולים משמעותי, גם אם הטיסה היא ליעדים מרוחקים יותר, למשל ארצות הברית.
מחיר הטיסה מושפע מהמרחק ליעד, מועד הטיסה, קווי תעופה שמפעילה החברה ליעד המבוקש ופרמטרים נוספים המשפיעים על המחיר. לכן, מומלץ לבצע סקר שווקים ולמצוא את הטיסה הזולה ביותר, מבין טיסות שגם כך נחשבות לזולות משמעותית מטיסות אחרות. חשוב גם לזכור לקחת בחשבון את נושא הכבודה, המהוה אלמנט חשוב שמשפיע על העלויות, מאחר ותוספת במשקל שנקבע מראש על ידי כל חברה עולה כסף.
בניגוד לטיסות שמחירן מוזל ככל שמתקרב מועד הטיסה והן קרויות טיסות של הרגע האחרון, דווקא בטיסות לואו קוסט מומלץ להזמין מקום מראש ובמועד מוקדם יותר, בעיקר כדי להבטיח את מקומכם בטיסה. יחד עם זאת, אם באפשרותכם להיות ספונטניים, אינכם תלויים בעבודה או בסידור לילדים, גם בטיסות אלו יש מבצעים של הרגע האחרון וכדי למלא טיסה, ייתכנו מחירים עוד יותר זולים מהמחיר ההתחלתי הזול.

למידע מעניין נוסף: השוואת מחירי טיסותטיסות אל על UPטיסות אל עלברגע האחרון