נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לנפאל

טיסה לקטמנדו
24/8/17 - 28/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$972
טיסה לקטמנדו
31/8/17 - 11/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$904
טיסה לקטמנדו
24/9/17 - 02/10/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1179
טיסה לקטמנדו
14/9/17 - 25/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1062

טיסות זולות לנפאל

טיסה לקטמנדו
24/8/17 - 28/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$972
טיסה לקטמנדו
05/9/17 - 14/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1047
טיסה לקטמנדו
18/10/17 - 28/10/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1132
טיסה לקטמנדו
09/11/17 - 17/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1034
flag
נפאל הקסומה, המהווה חלק מיבשת אסיה המיוחדת, מציעה למבקרים בה נופים עוצרי נשימה, טבע פראי הכולל את רכסי הרי ההימלאיה, שהם הגבוהים בעולם ושביניהם מזדקרת פסגת ההר הגבוה מכולם - האוורסט הנשגב ומעורר ההשתאות. הנופים המופלאים משתלבים באופן מושלם עם תושבי נפאל המיוחדים שהיכרות עימם מאפשרת גם למידה רוחנית מרתקת אודות גישה שונה לגמרי לחיים.
נפאל שוכנת בדרום אסיה וגובלת בסין מצפון ובהודו ממזרח, מערב ודרום. רובה של הארץ הררי, כשהחלק המרכזי של ההרים הוא רכס ההימלאיה, כולל הר האוורסט המפורסם שהוא הגבוה בעולם ומתנשא לגובה הלא יאמן - 8,848 מטרים. חוץ מהאוורסט, נפאל מתגאה גם בכך ששמונה מבין ארבע-עשרה פסגות ההרים הגבוהות בעולם נמצאות בשטחה. ראשי ההרים צחורים, כי שלג נצחי נח עליהם בשל גובהם הרב, ולמדרונותיהם המשתפלים גוונים רבים של ירוק מלבב. זאת הסיבה שיש המתייחסים אל נפאל כאל גג העולם וטוענים שנופיה הם היפים בתבל.
 

נופים מרשימים, מקומות קדושים ואנשים מרגשים

המגיעים בטיסות לנפאל יגלו שהיא רבת מראות ואטרקציות - חלק בן כמעט 20 אחוזים משטח המדינה מוכרז כשמורות טבע, וזאת בשל החי והצומח הנדירים והיפהפיים השוכנים בה. בין נופיה הרבים של נפאל - מפלי מים גבוהים, עמקים עתירי צמחייה, פלגים ונהרות שהמים בהם שוצפים וקוצפים, גשרים תלויים, כפרים קסומים וציוריים, על מדרונות ההרים הרבה טרסות שבהן מגדלים אורז, סטופות - מבנים מקודשים המכילים לפי האמונה שרידים או אפר של בודהה או של אחד מתלמידיו או תלמידי תלמידיו, מקדשים וכן ארמונות עתיקים שמקושטים בגילופי עץ מרהיבים, ועוד.
מבחינה רוחנית מציעה נפאל לתיירים לערוך היכרות עם מסורת ארוכת שנים של בודהיזם והינדו. הקבוצות האתניות הרבות שלהן משתייכים תושבי נפאל יוצרות מארג אנושי צבעוני ומרתק של מנהגים ואמונות. הדת היא מרכיב מרכזי בחיי הנפאלים ומלהיב לחזות ביכולת של ההינדואים והבודהיסטים לחיות אלו בצד אלו תוך התגמשות ובסובלנות מושלמת. גם כשהדבר נוגע להכנסת אורחים ותיירים מתגלים תושבי נפאל, למרות עוניים, כמארחים מסבירי פנים ונעימי סבר תמיד. מהמפגש החם והבלתי אמצעי עימם ניתן ללמוד משהו על התייחסותם אל החיים ולנצור כחלק מחוויה רבת רושם שיותיר בכם הטיול לנפאל.
 

טרקים על גג העולם או להישאר בעמק?

פוקרה - השוכנת מערבית לקטמנדו לחופי אגם גדול ויפה ולרגלי ההרים מהגבוהים בתבל - משמשת מקום שממנו יוצאים לטרקים שונים ולטיולים מקסימים בסביבה. שיט באגם הציורי יספק צילומים מושלמים ועונג גדול. אם תבחרו להשתתף בטרק ולטפס לגובה תזכו בשלל רשמים יקרים מפז. מפסגות ההימלאיה אפשר לראות נופים שהתיאור 'מהממים' דל כדי להביע את עצמתם. תצפית על נופי פוקרה ועמק קטמנדו, למשל, תותיר אתכם נפעמים. אפשרויות הטיול הרגלי בנפאל רבות מאוד וכוללות טרקים שונים באורכם במגוון דרגות קושי. מי שבוחר לחוות את הארץ דרך הרגליים יגיע במסעו לכפרים מבודדים יחסית ויפגוש תושבים מקומיים מסקרנים ומקסימים, המציעים לתרמילאים בתי אירוח ללינה ושהות קצרה או מתמשכת. העורכים מסעות רגליים ארוכים יכולים להסתייע בשירותי סבלות שמציעים המקומיים, שמסתדרים היטב עם השטח ההררי, דלילות האוויר בגובה הרב והמשאות הכבדים.
נפאל מציעה מגוון ריגושים וחוויות גם למי שבחורים להישאר בעמק קטמנדו ובעיר עצמה. אחת ההנאות הגדולות באזור היא ללא ספק ביקור בשווקים הרבים ורכישת המוצרים הנמכרים בהם. אתרי פולחן דתיים ומקדשים יפגישו את התיירים עם טקסים מסורתיים מסקרנים. באזורים הכפריים שמחוץ לקטמנדו ניתן לחזות בחקלאות המקומית המעניינת והמיושנת - מחרשות עץ אליהן רתומים שוורים, או למשל טחנות קמח כמו של פעם. וככלל, הטיול בנפאל מומלץ, מרגש וחווייתי מאין כמותו.
 
טיסות לנפאל נוחתות בקטמנדו, וכדי להגיע אליה מישראל נדרשת עצירת ביניים בדרך. עצירת ביניים בהודו, תאילנד או סין תאפשר רכישת כרטיסים לטיסות לנפאל במחיר נוח יחסית. אפשר גם לטוס דרך ירדן או דרך מדינות השוכנות במפרץ הפרסי, דבר שיוזיל את הטיסה אף יותר.
בכדי לאתר טיסות נוחות בעלות משתלמת אתם מוזמנים להיכנס לאתר דיזנהאוז ולהיעזר במנוע החיפוש החכם של האתר. דרך צלחה!

טיסות זולות ליעדים נוספים: טיסות להונג קונגטיסות להודוטיסות לסיןטיסות לתאילנד