נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לפיליפינים- מנילה

טיסה למנילה
31/10/17 - 10/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1121
טיסה למנילה
31/10/17 - 17/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1121
טיסה למנילה
21/11/17 - 01/12/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$761
טיסה למנילה
30/1/18 - 16/2/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1121

טיסות זולות לפיליפינים - מנילה

טיסה למנילה
06/3/18 - 16/3/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1089
טיסה למנילה
25/8/17 - 31/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$973
טיסה למנילה
21/11/17 - 01/12/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1089
טיסה למנילה
31/10/17 - 17/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1121
flag
מי שיבחר לעלות על טיסות לפיליפינים ימצא את עצמו כעבור מספר שעות בארץ איים ייחודית שהטבע בה דומיננטי וקובע במיוחד. הנופים של האזור מרשימים והטרופיות שבו חוגגת. בילוי בפיליפינים מספק ללא ספק חופשה מהנה, נופש מלהיב או טיול מרתק.
הפיליפינים היא מדינת איים השוכנת בחלקו המערבי של האוקיינוס השקט ובדרום מזרח אסיה. היא מציעה לתיירים שבוחרים לטייל בה נופים מרהיבים, חופים אינסופיים, מפגש עם אוכלוסייה שחיה בתנאים קשים אך בכל זאת שומרת על אופטימיות ולבביות, ובאופן כללי חוויה ייחודית.
 

7,000 איים, 100 מיליון איש - ונוכחות עוצמתית במיוחד של הטבע

הפיליפינים היא אחת המדינות המאוכלסות ביותר בעולם - למעלה מ-100 מיליון איש המרוכזים בכ-800 איים מיושבים מתוך למעלה מ-7,000 איים. האי הגדול ביותר נקרא לוזון, ובו שוכנת הבירה מנילה ובסמוך לה העיר הגדולה בפיליפינים, קזון. יחד מרכיבות השתיים מטרופולין עצום וצפוף במיוחד עם כ-15 מיליון איש. האי השני בגודלו נקרא מינדנאו, והוא נמצא בדרום-מזרח הפיליפינים. בניגוד לשאר חלקי המדינה, הנחשבים שקטים ובטוחים מבחינה מדינית-ביטחונית, אי זה אינו מומלץ לתיירים.
אחד המאפיינים העיקריים של החיים בפיליפינים הוא הנוכחות רבת העצמה ורבת הפנים של הטבע. הדבר בא לידי ביטוי הן בנופים הייחודיים, הן בחקלאות שהיא ענף דומיננטי, והן בפגעי הטבע השונים שמרבים לפקוד את המדינה - הפיליפינים סובלים מטייפונים, מרעידות אדמה, מונסונים, מפולות בוץ, שיטפונות והתפרצויות של הרי געש. האקלים במדינה מוגדר כטרופי, כלומר לח וחם לאורך כל השנה. בין ינואר ליוני ישנם פחות משקעים יחסית ועל כן זוהי התקופה האידאלית לעלייה על טיסות לפיליפינים וליהנות מכל מה שמציעים האיים.
 

האטרקציות העיקריות

פוארטו גלרה - עיר חוף יפה מדרום למנילה, שלכשעצמה מתאפיינת בעיקר בצפיפות ואינה אטרקטיבית במיוחד לתיירים, ואולם בפוארטו גלרה תוכלו ליהנות מאתרי צלילה מרהיבים, ממגוון פעילויות ספורט ימי או "סתם" מנופש נינוח.
אגם טאל - אגם שבלבו הר געש ובמרכז לועו - עוד אגם. התצפית על אגם זה, השוכן באי לוזון, היא חוויה בלתי נשכחת.
בורקאי - אחד הפופולריים שבאיי הפיליפינים, בעיקר בזכות חופים טרופיים יפהפיים ואופציות בילוי רבות לתיירים.
מלפסקואה - עוד אי מתויר מאוד, ובמיוחד כדאי להגיע אליו אם אתם חובבי צלילה.
פלאוון - אי שמציע מפגש עם כפרי דייגים ציוריים ושלווה אמיתית.
מפלי פגסנחאן- שמורת טבע ובה ג'ונגלים פראיים ומפלים מפעימים. במקום הזה, הנמצא באי לוזון במרחק של שעתיים וחצי נסיעה דרומה ממנילה, צולם החלק האחרון של הסרט המרשים "אפוקליפסה עכשיו".
טראסות האורז של בנאווי - אתר מורשת של אונסק"ו, שהוגדר כפלא עולם שמיני במספר. הטראסות המשתפלות במדרונות ההרים נחצבו לפני כאלפיים שנה ומהוות הוכחה מרשימה לתושייה ולחריצות של בני העם הפיליפיני, כמו גם מחזה שהוא פשוט מרהיב עין.
סגאדה - עיירה ובה קברים תלויים על צוקים בגובה רב.
פסטיבלים ופיאסטות - למרות הדלות ופגעי הטבע הרבים מצליחים הפיליפינים להפגין שמחת חיים באופן כללי, ובפרט ליהנות בפסטיבלים ובפיאסטות רבי רושם שנערכים במדינה. בין השאר ישנם פסטיבל סינולוג, שמתרחש במחציתו השנייה של חודש ינואר בעיר סבו, פסטיבל פרחים שנוסד במטרה לשקם את העיר באגיו שנפגעה קשות ברעידת אדמה ב-1990 (הפסטיבל מתקיים לאורך כל חודש פברואר), פסטיבל אטי אטיהאן שמתקיים באמצע ינואר במחוז אקלאן שבאי פאנאי, פסטיבל מנורות ענק ב-21 בדצמבר (במקומות שונים) ועוד ועוד.
 

טיסות ישירות לפיליפינים

בנובמבר 2013 חתמו הפיליפינים וישראל על הסכם המאפשר טיסות ישירות מנתב"ג למנילה, כמו גם בכיוון ההפוך. טיסות אלה אורכות קצת יותר מ-11 שעות, ולא תמיד קל למצוא מקום פנוי בהן. בחלק מהמקרים נוחתים במנילה רק אחרי עצירת ביניים או שתיים. באופן טבעי טיסות לפיליפינים מבוקשות לא רק על ידי מי שרוצה לטייל באיים אלא גם על ידי בני ארץ זו שעובדים בישראל ומבקשים ליהנות מחופשת מולדת, ועל כן כדאי במיוחד להיעזר בחברת תיירות רבת ניסיון כמו דיזנהאוז כדי להזמין לכם טיסה נוחה משתלמת.

טיסות זולות ליעדים נוספים: טיסות להודוטיסות לסרי לנקהטיסות לסיןטיסות לאוסטרליה