נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון ללובליאנה

טיסות זולות ללובליאנה

דיל ללובליאנה
06/9/17 - 13/9/17

טיסות - שכר

7  לילות 

$320
טיסה סדירה ללובליאנה
06/9/17 - 13/9/17

טיסות - שכר

7  לילות 

מחיר למבוגר

$320
לובליאנה
06/9/17 - 13/9/17

טיסות - שכר

7  לילות 

מחיר למבוגר

$320
טיסה ללובליאנה
05/9/17 - 12/9/17

טיסות - שכר

7  לילות 

מחיר למבוגר

$399
flag

לובליאנה – עיר בירה ציורית

דיזנהאוז מציעה לכם טיסות ללובליאנה לאורך כל השנה. לובליאנה היא היא אחת מערי הבירה הקטנות והציוריות באירופה עם אוכלוסייה של פחות מ- 300,000 איש בעיר עצמה (כחצי מיליון תושבים במטרופולין).
למרות זאת מדובר עיר תוססת מאחר שחיים בה עשרות אלפי סטודנטים. בכל מקום בעיר תוכלו לראות בתי קפה ופאבים בהם יושבים המקומיים ותיירים בכל שעות היום והערב. תוכלו לבקר בלובליאנה בטירות, גשרים יפים, בניינים היסטוריים וחנויות קטנות. בעיר פועלים מספר בתי קזינו. בנוסף, בחודשי הקיץ מתקיימים מספר פסטיבלים בעיקר בתחום המוזיקה והתיאטרון הכוללים גם מופעים פתוחים, ללא תשלום.
 

קצת על סלובניה

למרות קסמה של העיר הקטנה, אנו מציעים לכם לצאת מהבירה הסלובנית ולבקר בשמורות הטבע המדהימות של סלובניה. באופן כללי בסלובניה יש נוף הררי-אלפיני, חוץ מברצועת החוף הקטנה, הגובלת עם קרואטיה. אזור בלד הוא אחד מהמקומות הפופולאריים ביותר לטיול. המקום נמצא בצפון-מזרח סלובניה, בקרבת הגבול עם אוסטריה כ-70 ק"מ מלובליאנה. בבלד יש עיירה קטנה ואגם, שניהם נושאים את שם זה. אגם בלד זכה לתהילה בשל הנוף הדרמטי: מסביבו ירוק, מימיו כחולים ובמרכזו אי קטן ועליו כנסייה עתיקה. על גדותיו ממוקמת העיירה בלד ומעליה נמצאת טירה שמורה.
אגם בוהיני המרוחק רק 25 ק"מ מבלד הוא עוד יעד הזוכה למבקרים רבים, כאשר הוא פחות מתויר ויותר שקט מבלד. אם אתם מעדיפים לוותר על שיט ורחצה באגמים, תוכלו לסייר במסלולים העוברים ביערות וההרים הרבים של סלובניה. אגם בוהיני הוא חלק מפארק טריגלאב הקרוי על שם הר טריגלאב, ההר הגבוה בסלובניה. בחודשי החורף זהו אתר סקי פעיל.
ניתן לשלב את הטיול בלובליאנה עם טיול במדינות הגובלות בה: אוסטריה, איטליה, הונגריה וקרואטיה.

חברת דיזנהאוז מעמידה לרשותכם ממשק מתקדם לצרכי חיפוש טיסות ללובליאנה. הזמינו עכשיו טיסות ללובליאנה ותוכלו ליהנות מעיר קטנה ומקסימה וממסלולים רבים של טבע עוצר נשימה.
 
טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות לורנה, טיסות לזאגרבטיסות לבודפשטטיסות לפראג