נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לתאילנד

טיסה לבנגקוק
02/10/18 - 09/10/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$734
טיסת אל על לבנגקוק
04/10/18 - 17/10/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$789
טיסה לפוקט
29/5/18 - 09/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$789
טיסה לקו סאמוי
24/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$916

טיסות אל על לתאילנד

טיסת אל על לבנגקוק
15/10/18 - 24/10/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$789
דיל לבנגקוק
31/5/18 - 12/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$910
טיסת אל על לבנגקוק
07/7/18 - 15/7/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1010
טיסת אל על לבנגקוק
07/6/18 - 20/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$910

טיסות לאיי תאילנד בקייץ

טיסה לקו סאמוי
07/6/18 - 12/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$874
טיסה לפוקט
03/6/18 - 13/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$817
טיסה לפוקט
07/6/18 - 17/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$893
טיסה לקו סאמוי
11/7/18 - 15/7/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1054
flag
לא כולם היו בתאילנד אבל כולם שמעו עליה. אי אפשר שלא להתעלם מאחת המדינות המסקרנות, המיוחדות והמלאות בכל כך הרבה נופים, טבעיים ואורבניים, שיש לה מסורת עתיקת יומין ופולקלור שייחודי אך ורק לה. המדינה שצעירים אחרי צבא עבדו שנה כדי לחסוך כסף ולהגיע אליה, היא היום נגישה יותר, קלה יותר להגעה וניתן למצוא גם טיסות זולות לתאילנד, שמקלים על הנסיעה גם מהאספקט התקציבי.

גילויים מפתיעים עם טיסות לתאילנד

המדינה אינה מורכבת רק מבנגקוק הבירה וממגוון האיים הקסומים. היא עולם ומלואו של טבע פראי, חלקו בתולי לגמרי, שמורות ענק, יערות וצוקים. היא גם כפרים נידחים שעושה רושם שאינם מודעים למאה בה אנחנו חיים, עיירות נופש מודרניות ומפנקות וערים שיש בהן כל כך הרבה מקדשים, עד שמתחילים כבר להתבלבל ביניהן. היא סיפור אחד גדול, המורכב מהרבה סיפורים קטנים, היוצרים ביחד זכרון וחוויה שלא תישכח במהרה.
הביקוש לנסיעה לטיול במדינה הזו הולך וגובר. בשנים האחרונות נמכרים יותר ויותר כרטיסי טיסה לתאילנד, ואל המדינה שנתפסה בעבר כיעד מבוקש לצעירים בלבד, מגיעים היום מטיילים בכל גיל, כולל משפחות עם ילדיהם.
מישראל יש אפשרויות רבות למבקשים לנסוע ליעד המרתק הזה. אפשר לעשות זאת באמצעות טיסה ישירה לבנגקוק עם חברת התעופה אל על, ואחרי אחת עשרה שעות לנחות בבנגקוק, ואפשר לעשות זאת גם באמצעות חברות תעופה זרות, הממריאות מישראל ויש להן חניית ביניים במדינת המוצא שלהן. בין החברות מצויות חברות תעופה מירדן, אוסטריה, אתיופיה, אוקראינה ועוד. עם חניית הביניים מתארך כמובן זמן ההגעה לבנגקוק, בה נוחתות כל הטיסות, ישירות או לא.

על היופי ועל האופי

למדינה הזו יש אופי מיוחד וכבר כשמגיעים לבנגקוק מבחינים בו. גורדי שחקים וקניונים מודרניים ואופנתיים, לצד מקדשים שלווים עם גנים פורחים ומזבחים לבודהה. ארמונות עתיקים ושוק צף על פני המים, לצד מרכז כלכלה וסחר מהחזקים בעולם. וזה בעצם, כל היופי.
חשוב לנצל את הביקור ברחבי המדינה, אם כבר הגעתם לשם. טיסות לתאילנד פותחות צוהר לעולם קסום שמצוי גם מחוץ לבנגקוק.
במרחק של כשעתיים נסיעה מבנגקוק מצויה שמורת הטבע kaeng krachan, השמורה הגדולה ביותר במדינה. מעבר לגודלה העצום, מדובר בשמורה יפה ומרתקת, עם נופים מדהימים, מפלים שוצפים, מגוון רחב של בעלי חיים, פרפרים וציפורים ואפשרות לפעילות חווייתית, כמו טרקים בטבע, קמפינג, רפטינג במים ועוד.
מומלץ מאד להגיע גם לאזור קנצ'נבורי היפה. בחבל זה מצויים מפלי 'אראוואן' הקסומים. בכלל, כל האזור הזה הוא עדיין בתולי למדי, מאחר ולא הרבה תיירים מגיעים אליו. צפונית למפלי אראוואן, וכשעה נסיעה מהם, נמצאים עוד מפלים בתוך שמורת 'סרינקרין דאם'. הם מרוחקים כשעתיים מהעיירה קנצ'בורי, שהתפרסמה מאד בזכות הגשר המצוי בה, הלא הוא הגשר על נהר קוואי.
העיירה קנצ'בורי נמצאת כשעתיים נסיעה מבנגקוק. בערך בחצי הדרך ניתן לעצור ולבקר במקדש הראשון של הבודהיזם במדינה. הוא ממוקם בעיירה נאקום פאטום המקסימה. במרכז המקדש מתנשאת לגובה של מאה ועשרים מטרים הסטופה הגבוהה ביותר בעולם סטופה הוא מבנה שלפי האמונה מכיל את שרידו ואפרו של בודהה, שגם פסלו, בגובה של שמונה מטרים, מקדם את הבאים למקדש.
בצפון מערב המדינה תהיה לכם הזדמנות לבקר בעיר צ'אנג מאי, משופעת במקדשים, בטבע המתאים לטיולים רגליים ולצפות בפסטיבלים שונים.
אם בכל זאת אתם לא יכולים לוותר על האיים, יהיה עליכם רק לבחור מתוך המגוון הרחב, כשהבולטים מביניהם הם פוקט, האי הגדול ביותר במדינה, ממנו ניתן להגיע לקופיפי וכן קוסומוי שהוא האי הגדול ביותר מבין האיים המצויים בדרום מזרח המדינה, וממנו ניתן לשוט לאי קופנגן, או לאי קוטאן, שהוא שקט ורגוע יותר.

איך למצוא טיסה לתאילנד בזול

עלות טיסות לתאילנד היא גבוהה למדי בשל שעות הטיסה הארוכות אליה אולם דווקא השהות בה היא זולה מאד. יחד עם זאת, בסיוע של חברה ותיקה ומקושרת, ניתן למצוא טיסות זולות לתאילנד שיאפשרו את ההגעה אליה.
דיזנהאוז מעמידה בפניכם את כל האפשרויות והדרכים למציאת כרטיסי טיסה לתאילנד, שיתאים לתקציבכם, בהתאם למועד המתוכנן ובהתאמה מושלמת לסוג הטיול בו אתם מעוניינים.

טיסות זולות ליעדים נוספים: טיסות להודוטיסות לסרי לנקהטיסות לסיןטיסות לנפאל