נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון ללונדון

טיסות זולות ללונדון

טיסה ישירה ללונדון
25/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$516
טיסה סדירה ללונדון
21/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$439
טיסה ללונדון
03/6/18 - 07/6/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$668
טיסה ישירה ללונדון
19/6/18 - 24/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$533

טיסות אל על ללונדון

טיסת אל על ללונדון
18/6/18 - 27/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$533
טיסת אל על ללונדון
29/5/18 - 04/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$504
טיסה ישירה ללונדון
24/5/18 - 01/6/18

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$533
טיסת אל על ללונדון
27/6/18 - 01/7/18

טיסות - סדירות

 

$504
flag

מדוע טיסות ללונדון כל כך פופולאריות?

טיסות ללונדון אורכות כ-5 שעות. עבור אלו המורגלים לטוס למקומות רחוקים, לקנות כרטיס טיסה ותוך 5 שעות טיסה ולהיות בלונדון זה כלום. טיסות ללונדון הן פופולאריות מאוד בקרב תיירים ישראליים ובקרב תיירים מכל קצוות תבל. מדי שנה נמכרים מיליוני כרטיסי טיסה ללונדון ויוצאות מיליוני טיסות ללונדון עמוסות בנוסעים שרובם מבקרים בעיר כבר בפעם השנייה ויותר. כזו היא לונדון, לא מספיק רק ביקור אחד או שניים. אל לונדון חוזרים שוב ושוב וכמות הטיסות ללונדון גדלה משנה לשנה – טיסות צ'רטר (טיסות שכר) וטיסות סדירות.
הפופולאריות של בירת הממלכה הבריטית כל הזמן שוברת שיאים. לונדון מציעה שילוב מנצח: תרבות נצחית, חיי לילה תוססים, מגוון חנויות, בוטיקים ופשוט גן עדן לשופינג. כמובן שאסור לפספס את מחזות הזמר בלונדון ומגוון השווקים בלונדון. כל זה נמצא לא כ"כ רחוק מאיתנו... אנחנו מרגישים חו"ל אבל לא יכולים להסתפק רק בביקור אחד. בקיצור, לונדון היא אירופה במיטבה. מעבר לכך, ניתן להגיע גם בטיסות ישירות ללונדון וגם בטיסות שאינן ישירות וכן ניתן למצוא לא מעט דילים של כרטיסי טיסה במחירים מוזלים.
 

שדות תעופה בלונדון

טיסות ללונדון מגיעות לשלושה שדות תעופה עיקריים: היתרו, גטוויק וסטנסטד. היתרו הוא שדה התעופה הגדול ביותר. יש בו 5 טרמינלים אליהם מגיעות טיסות ללונדון ומלונדון למדינות אחרות וליעדים פנימיים. היתרו נמצא במרחק של כ-24 ק"מ ממרכז העיר. גטוויק נמצא רחוק יותר ממרכז העיר- מרחק של כ-50 ק"מ. סטנסטד הוא הרחוק ביותר ממרכז העיר- 60 ק"מ וטיסות צ'רטר (טיסות שכר) רבות נוחתות בו. חבילת נופש בלונדון נחשבת לחופשה האירופאית הקלאסית. בכל הנוגע למחירים של דילים בלונדון- חופשה בלונדון נחשבת ליקרה אך עדיין ניתן למצוא לא מעט דילים המותאמים לתקציבים שונים.
 

כמה טיפים אודות טיסות ללונדון

לונדון ידועה כמקום אטרקטיבי במיוחד לחובבי התרבות וכן לחובבי הסיילים והשופינג. חברות תעופה רבות אף מארגנות טיסות ללונדון מיוחדות כחלק מדיל אטרקטיבי - מעין טיסות בזק ליום אחד בלבד של "לקפוץ ללונדון" לחגיגת שופינג גדולה. אלו הן טיסות ללונדון במחירים מיוחדים והן מאוד מומלצות כמתנת יום הולדת, הפתעה ליום נישואין ואפילו פשוט יום כיף. מדובר פשוט בהזדמנות לרכוש כרטיס טיסה ללונדון במחיר מוזל.
כשנוסעים ללונדון חשוב לקחת בחשבון קודם כל את עניין העונה. בעונת החורף הטמפרטורות בעיר נמוכות, גשום מאוד וסגרירי. עניין נוסף שחשוב לזכור הוא שבדומה ליעדים רבים בעולם, בעונות הקיץ והאביב כרטיסי הטיסה ללונדון מתייקרים. עדיין בשל הביקוש הרב לנופש בעונות אלה, ניתן למצוא מגוון מבצעים ודילים בטיסות ללונדון בייחוד במבצעי הרגע האחרון- ניתן לרכוש כרטיס טיסה במחיר מוזל.
בכל הנוגע לאפשרויות לינה- יש אינספור מלונות בלונדון- מלונות יוקרתיים בעיקר אך ניתן למצוא גם מלונות זולים יותר, תלוי כמובן במיקום. בכל הקשור לבתי מלון בכלל ומלונות בלונדון בפרט, למיקום קשר הדוק לעלויות.
בכל מה שקשור לאטרקציות בלונדון יש שפע עצום וראוי לציין כי לונדון היא אחת הערים המבוקשות ביותר עבור חופשה עם הילדים ויש מגוון עצום של לטיולי משפחות בלונדון. 

טיסות זולות ליעדים נוספים באירופה: טיסות לבריסל, טיסות לברליןטיסות למילאנוטיסות לפראג