נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס
24/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1110
טיסת אל על ללוס אנג'לס
24/8/17 - 30/8/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1110
טיסה סדירה ללוס אנג'לס
31/8/17 - 07/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$849
טיסה ישירה ללוס אנג'לס
31/8/17 - 17/9/17

טיסות - סדירות

 

$1285
flag
טיסות ללוס אנג'לס אורכות בממוצע כ-14 שעות, וזאת במידה והטיסה הינה במסגרת טיסה ללוס אנג'לס באופן ישיר מתל אביב. כיום, תוכלו למצוא מספר חברות תעופה המציעות מגוון נרחב של שירותי טיסה ללוס אנג'לס, ובאמצעות חבילות טיסה שונות המוצעות לכם על ידי חברת דיזנהאוז, תוכלו גם אתם ליהנות ממגוון נרחב של חבילות טיסה זולה ללוס אנג'לס בכל ימות השנה.
שדה התעופה בלוס אנג'לס נחשב לשלישי בגודלו בעולם, והוא נחשב לאחד משדות התעופה הפעילים ביותר בכל העולם. לוס אנג'לס נחשבת ליעד תיירותי נחשק ומזג האוויר הנוח השורר במקום בכל ימות השנה הופך אותה לאחד ממוקדי העלייה לרגל בקרב תיירים מכל קצוות העולם. כמו כן, האקלים הקבוע של "עיר המלאכים" מותיר את מחירי הטיסות יציבים ברוב ימות השנה, ולמעט דילים וחבילות של טיסות זולות ללוס אנג'לס המחיר של כרטיסי טיסה ללוס אנג'לס נותר זהה בכל ימות השנה.
 

טיסות זולות ללוס אנג'לס

טיסות זולות ללוס אנג'לס ניתן למצוא באמצעות טיסות שונות היוצאות משדה התעופה בן גוריון היישר אל שדה התעופה "לקס" הנמצא בלוס אנג'לס. לאורך כל ימות השנה מופעלות טיסות שכר ללוס אנג'לס המציעות לכם כרטיסי טיסה ללוס אנג'לס במחירים משתלמים לכל כיס.
 

עיר המלאכים - תיירות חובקת עולם

בלוס אנג'לס ממתינה לכם חוויה גדולה מהחיים בכל רמות החופשה האפשריות, החל מאתרי תיירות שוקקי חיים, דרך עיירות נופש וחופי רחצה ועד למתחמי יוקרה הנמצאות בשכונות היוקרה הנחשבות ביותר בעולם. טיסה ללוס אנג'לס היא למעשה כרטיס כניסה ל"עיר המלאכים" העשירה והמגוונת ביותר בעולם. תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות המוצעות לכם ברחבי העיר ולהתאים את חבילות הנופש שלכם על פי צרכי החופשה והשהייה במקום.
טיסות ללוס אנג'לס מבוקשות במיוחד בקרב התייר מישראל, משום שהן מאפשרות לכל אחד ואחת לטעום מהחלום האמריקאי ובגדול! הוליווד, מתחם דיסנילנד, שכונת בוורלי הילס, שכונת בל –אייר, מתחם חופי הרחצה הזהובים של וניס ביץ ומאליבו, כל אלו ועוד הופכים את השהייה בלוס אנג'לס לחלום אחד ארוך שגם אתם לא תרצו להתעורר ממנו.

אם גם אתם רוצים לטעום מהחלום האמריקאי זה הזמן לברר לגבי טיסות ללוס אנג'לס ולהתחיל לחיות את החלום ובגדול!

להלן יעדי טיסות נוספים שעשויים לעניין אתכם: טיסות לארצות הברית, טיסות ללאס וגאס, טיסות למיאמי, טיסות לסן פרנסיסקו.