נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסן פרנסיסקו

דיל לסן פרנסיסקו
01/9/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$937
טיסה סדירה לסן פרנסיסקו
27/8/17 - 03/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$937
טיסת אל על לסן פרנסיסקו
29/8/17 - 09/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1111
טיסה ישירה לסן פרנסיסקו
30/10/17 - 14/11/17

טיסות - סדירות

 

$975
flag
רוצים לשבת על המים בסן פרנסיסקו, ולצפות בגשר הזהב? הגעתם למקום הנכון.

קצת על סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא הרביעית בגודלה במדינת קליפורניה שבארצות הברית, ונחשבת לעיר הליברלית, המתירנית והנועזת ביותר בכל רחבי המדינה. טיסה לסן פרנסיסקו תוביל אתכם אל אחת הערים המרתקות והמעניינות ביותר בהיסטוריה האמריקאית, משום שמכאן התחילה מהפכת דור ילדי הפרחים של שנות ה-60 ומהפכת המתירנות בכל תחומי החיים. כיום, סן פרנסיסקו מזוהה עם תרבות הגייז העולמית, וברחבי העיר תוכלו למצוא מגוון מייצג של כל חברי הקהילה ההומו-לסבית. בנוסף, טיסות לסן פרנסיסקו יחשפו בפניכם אתרים מפורסמים ואייקונים תיירותיים מובילים, החל מגשר הזהב הנמשך לאורך כ-3 קילומטרים, דרך מתחם הצ'יינה טאון המפורסם ועד לשדרות ההייט אשברי. ברחבי סן פרנסיסקו תוכלו ליהנות משפע של מרכזי תרבות, אומנות, קניות ופנאי, וכיאה לעיר מתקדמת ומודרנית בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות, גם סן פרנסיסקו מעניקה לכם אפשרות לטעום מהחלום האמריקאי הנוצץ והמוכר.

טיסות לסן פרנסיסקו

טיסות לסן פרנסיסקו נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר, הנמצא במרחק של 20 ק"מ מסן פרנסיסקו. טיסות זולות לסן פרנסיסקו תוכלו למצוא באמצעות רכישת חבילות נופש ייחודיות בעיר. ברוב המקרים, טיסה זולה לסן פרנסיסקו הינה טיסה הכוללת עצירת ביניים ביעדים שונים ברחבי אירופה. חברות תעופה רבות מקיימות טיסות סדירות לאורך כל השנה מיעדים שונים ברחבי העולם ישירות לנמלי התעופה הנמצאים בסמוך לסן פרנסיסקו, אפשרות זו מעמידה לרשותכם אפשרויות מגוונות לרכישת כרטיסי טיסה לסן פרנסיסקו במחירים שונים ובחבילות טיסה שונות. במידה ומדובר בטיסה ישירה לסן פרנסיסקו, משך הטיסה עומד בממוצע על כ-12 שעות, ובמידה ומדובר בטיסות הכוללות עצירת ביניים, הטיסה נמשכת בין 15 ל-18 שעות, לא כולל זמני ההמתנה בין הטיסות.

אם גם אתם רוצים לחוות חופשה באווירה צעירה, מודרנית, מתקדמת ומשוחררת, זה הזמן לברר לגבי טיסות לסן פרנסיסקו ולהתחיל להתכונן לכל מה שיש לעיר המתירנית להציע לכם.

להלן יעדי טיסות נוספים שעשויים לעניין אתכם: טיסות לארצות הבריתטיסות ללוס אנג'לסטיסות למיאמיטיסות ללא וגאס