נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
    בחר תאריכים
    בחר תאריך יציאה
    בחר תאריך חזרה
    תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
    תאריך נבחר
    תאריכים לא פעילים
    1
    2
    3
    4
    5
    6

טיסות זולות לויאטנם

טיסה להאנוי
13/9/17 - 24/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$860
טיסה להאנוי
28/8/17 - 08/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$930
טיסה להאנוי
29/8/17 - 05/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$948
טיסה להאנוי
18/10/17 - 27/10/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$727

טיסות זולות לויאטנם

טיסה להאנוי
29/9/17 - 17/10/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$884
טיסה להאנוי
28/8/17 - 04/9/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$963
טיסה להאנוי
29/9/17 - 06/10/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$962
טיסה להאנוי
25/10/17 - 03/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$945
flag
גם בסרטים הרבים שנעשו על מלחמת ויאטנם - שהתרחשה בין הצפון לדרום בשנות השישים של המאה הקודמת ושבה הסתבכה גם ארה"ב - ניתן היה להתרשם מיופייה הייחודי והנדיר. כיום המדינה, בת 90 מיליון התושבים השוכנת בחלקה הדרומי-מזרחי של אסיה, היא אחד המקומות השלווים והבטוחים בעולם, וטיסות לוויאטנם הן ראשיתו המבטיחה של מסע מרתק מבחינות רבות.
 

איך טסים לוויאטנם?

ויאטנם מתאפיינת במבנה צר וארוך, דמוי בננה פחוסה במיוחד: המרחק בין שתי הערים הגדולות בה, הו צ'ין מין סיטי שבדרום והאנוי שבצפון, הוא לא פחות מ-1,800 ק"מ(!) כך שחלק גדול מהטיולים לוויאטנם כוללים גם טיסות פנים. אין טיסות ישירות מישראל לוויאטנם וההגעה אליה כרוכה בעצירת ביניים אחת או שתיים. עבור מי שמתחיל את הטיול בוויאטנם בהו צ'י מין (שבעבר, אגב, נקראה סייגון) או בהאנוי הבירה, הטיסות אורכות 15-16 שעות לפחות, ואופציה נוספת היא נחיתה בדה נאנג שבמרכז המדינה - טיסות ליעד זה נמשכות 18-19 שעות ומעלה (בהתאם לאורך ומיקום עצירות הביניים).
 

איזו ויזה צריך כדי להיכנס לוויאטנם ומה מזג האוויר שם?

על-מנת להיכנס למדינה יש צורך בוויזה. ניתן לבחור בין ויזה לחודש לבין ויזה לשלושה חודשים, וכן בין ויזה המאפשרת כניסה חד-פעמית לבין כזו המאפשרת כניסות רבות למדינה (לנוסעים לצורך עסקים או למי שמשלב את הביקור בוויאטנם עם טיול במדינות האזור, ובפרט קמבודיה ולאוס שגובלות בה ממערב, או סין הצפונית לה). בכל מקרה ניתן להנפיק את הוויזה בשגרירות ויאטנם (ברחוב וייצמן 4, תל אביב) או דרך האינטרנט בקלות ובנוחות.
מזג האוויר בוויאטנם משתנה מאזור לאזור: צפון המדינה קריר בין נובמבר לאפריל וחם ממאי ועד אוקטובר. בין יולי לנובמבר ישנה סבירות בלתי מבוטלת לטייפונים שעלולים לשבש את הטיול. הדרום מתאפיין באקלים סובטרופי וברוב חודשי השנה הטמפרטורה באזור נעה סביב ה-30 מעלות והלחות גבוהה. מדצמבר ועד אפריל כמעט שאין משקעים בדרום.
 

למה כדאי לטייל בוויאטנם?

טיסות לוויאטנם יובילו אתכם למדינה בעלת פסיפס אנושי יוצא דופן ונופים מעוררי התפעלות. ויאטנם מתאימה במיוחד גם לטיולים משפחתיים, בזכות היחס החם של התושבים, האטרקציות המרובות לילדים והאפשרות לגלות עד כמה המין האנושי הוא רב פנים ומגוון.
כשמדובר על תיירות בה, נהוג לחלק את ויאטנם לשלושה אזורים - צפון, מרכז ודרום - כשניתן להתמקד בצפון או בדרום בלבד, או לתכנן טיול לכל אורכה של המדינה.
בדרום ויאטנם ממתינה הו צ'י מין סיטי - עיר שהיא שילוב סואן, סוער וסוחף של מזרח ומערב (ובעיקר עם השפעה צרפתית ניכרת לעין). האטרקציה השנייה שחובה לפקוד היא דלתת המקונג, תופעה גיאוגרפית-חברתית-תרבותית ייחודית, עם שלל כפרים החיים על המים, מפרצים ציוריים, שווקים צפים ועוד.
כשנעים מהו צ'ין מין צפונה האטרקציות העיקריות הן נא טראנג (עיירת נופש לחופי ים סין הדרומי שמוכיחה כי "מי טורקיז צלולים כבדולח" הוא לא רק ביטוי אלא גם מציאות), והוי אן (עיר עתיקה שאונסק"ו הכריזה עליה כאתר מורשת עולמית).
צפון ויאטנם סובב סביב האנוי הבירה, שמושפעת מאוד מהשכנה הגדולה סין, אם כי גם בה ישנן השפעות צרפתיות. בנוסף מומלץ לפקוד את הפארק הלאומי קוק פואונג, שהוא יותר ג'ונגל מפארק, ובפרט להתרשם מהמרכז העולמי לשימור זני קופים הנמצאים בסכנת הכחדה ומהמרכז הדומה לשימור צבים; לבקר במפרץ הא-לונג, שאמנם הפך תיירותי מאוד בשנים האחרונות אולם גם כך הוא מהווה שכיית חמדה אמיתית; ולהגיע גם לעיר סאפה שבאזור ההררי הסמוך לגבול עם סין ושניתן ליהנות בסביבתה מטרקים בנופים מרהיבים.

בשל המורכבות היחסית של ההגעה לוויאטנם והמגוון הרחב של טיסות אליה, ובפרט האפשרויות השונות לעצירות ביניים, כדאי במיוחד להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בתכנון טיסות לוויאטנם. הידע הרב והניסיון העשיר שצברנו בדיזנהאוז יסייעו גם לכם להגיע להאנוי, הו צ'י מין סיטי או דה נאנג, ומהן לכל מקום שתרצו ברחבי ויאטנם, בנוחות ובמחיר אטרקטיבי.