נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל
 • טוס וסע לברלין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
flag
ברלין, בירת גרמניה זוכה לגידול ענקי במספר המבקרים בשנים האחרונות. זוהי עיר מרתקת המשלבת בין אופנה, תרבות, בילויים וקניות לצדדים הטרגיים של עברה, והכול במחירים הרבה יותר זולים כאשר משווים אותה לבירות אירופאיות אחרות כלונדון או פריז. חבילות טוס וסע לברלין יאפשרו לכם להתרשם מהעיר המדהימה ולבקר גם באתרים אחרים בגרמניה.

התחילו את הטיול בברלין

אם זו הפעם הראשונה שלכם בבירה הגרמנית אנו ממליצים לכם לבלות בה לפחות יומיים. תוכלו לראות את האתרים המוכרים כשער ברנדנבורג, שדרות אונטר דן לינדן, אי המוזיאונים ופארק טירגארטן. תוכלו לערוך קניות בגאלרי ל'אפייט או בקו-דאם, או לבקר בשווקים זולים ובחנויות יד שנייה. ברלין היא מוקד לבילויים ויש בה מועדונים רבים בהם תוכלו ליהנות מכל סגנון מוזיקה אותו אתם אוהבים, במזרח העיר תוכלו למצוא מועדונים וברים ששוכנים בבניינים שנבנו בימי גרמניה המזרחית והם עדיין שומרים על הסממנים של העבר. תוכלו לבקר גם באתרים הקשורים להיסטוריה היהודית כבית הכנסת הגדול שבמרכז ברלין, במוזיאון יהדות גרמניה או באנדרטת השואה.

לצאת מברלין

חבילת טוס וסע לברלין זו דרך מצויינת לצאת מהעיר ולטייל בערים מעניינות ברחבי גרמניה. תוכלו לבקר בקלן שם נמצאת הקתדראלה המפורסמת או בהמבורג, עיירת הנמל שנמצאת בצפון גרמניה וידועה בבתי הקפה והברים הרבים שבה. עם זאת, אחרי ברלין, עיר אחרת שאסור לפספס היא דרזדן (במיוחד למעריצי "בית מטבחיים חמש"). למרות שיש ערים גדולות ממנה, זוהי אחת מהערים המיוחדות באירופה. עד למלחמת העולם השנייה העיר הייתה ידועה בשל האדריכלות הייחודית שבה, אך בעקבות ההפצצות הכבדות שעברה, רק מעט נותר מפאר עברה. לאחר המלחמה ובמיוחד לאחר איחוד גרמניה, העיר עברה שחזור נרחב, העיר זכתה למעמד של אתר מורשת עולמי והיא ידועה בשל מבני הבארוק המפוארים שבה.

קצת טבע

תוכלו לנסוע לדרום-מערב גרמניה וליהנות מהנופים היפים של היער השחור. במקום יערות, אגמים, נהרות ומסלולי טיול רבים – ברגל, ברכב או עם אופניים. תוכלו למצוא שפע של עיירות מקסימות להתארח בהן וגם את "פארק אירופה" המפורסם. לעומת זאת, אם אתם מעדיפים להישאר בצפון גרמניה אנו ממליצים שתיסעו לצפון-מזרחה לאזור מקלנבורג ושוורין. תוכלו ליהנות ממצוקים, אגמים, יערות והמון מסלולי טיול בדרגות קושי שונות.

הזמינו עם דיזנהאוז חבילת טוס וסע לברלין ותיהנו מהערים והטבע במדינה היפה.

טוס וסע ליעדים נוספים באירופה: טוס וסע לפריזטוס וסע ללובליאנהטוס וסע לברצלונהטוס וסע לרומא

מידע על ברלין

מזג אוויר בברלין
currentdaycludy.png
חמישי ° 16 - ° 29
cludySmall.png
cludySmall.png
cludySmall.png
 • 16-26
 • 17-26
 • 22-30