נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש לאירופה בשבועות

חבילה בשבועות לברצלונה
חבילה בשבועות לאמסטרדם
חבילה בשבועות לכרתים
חבילה בשבועות למדריד

חבילות נופש לאירופה בשבועות

חבילה בשבועות לבוקרשט
חבילה בשבועות לבלגרד
חבילה בשבועות לרומא
חבילה בשבועות לפראג

חבילות נופש לשבועות

חבילה בשבועות לבוקרשט
חבילה בשבועות לרודוס
חבילה בשבועות ללונדון
חבילה בשבועות לברלין

טיסות בשבועות

ברלין
פראג
רומא
ורשה

טיסות ודילים לחו"ל בשבועות


אחת התקופות הנעימות ביותר לטייל בחו"ל הן בסביבות חג השבועות. בעוד שבישראל כבר מתחילים השרבים והאביב מפנה את מקומו לקיץ, הרי שברוב המדינות בחו"ל זהו עיצומו של האביב, עם פריחה מטורפת וריחות מופלאים, מזג אוויר חלומי וכל הסיבות הטובות הנוספות לחופשה קצרה ומהנה. תוסיפו לכך את העובדה שיש גם חופש בעבודה ובבתי הספר וקיבלתם מתכון מנצח לחופשה.

לפניכם כל המידע על טיסות ודילים לחו"ל בשבועות.
 

סלינו על כתפינו בדרך לטיסה


"בחג שבועות תעשה לך... דיל!" כדי לא לפגוע בתוכניות שלכם לחופשה ממושכת בעונת הקיץ, או כל עונה אחרת המקודשת לחופשה השנתית, עומדים לרשותכם מבחר טיסות ודילים לחו"ל בשבועות.

נכון שזו תחילתה של עונת שיא בתיירות, עונה בה המחירים מתייקרים באופן טבעי ומסיבה זו בדיוק דילים מספקים מענה נוח והוגן במחיר והוא כולל מחירים מוזלים לטיסות, למלונות ולחבילות הנופש.

חופשת שבועות אינה ארוכה ומומלץ להתמקד ביעדים שאינם מאד רחוקים, כמו למשל איי יוון, חופי בולגריה או בירות שונות באירופה הקלאסית. לשיקולים מתווספים קריטריונים כמו הרכב הנוסעים וגילם.

אם מדובר על חופשת שבועות לכל המשפחה, השיקול הוא גם תקציבי, מאחר וככל שמספר הנוסעים עולה, כך גם גדלות ההוצאות ואם בני המשפחה כוללים גם ילדים צעירים, צריך לחשוב גם עליהם מבחינת תחומי עניין ותעסוקה. במקרה כזה מומלץ לחפש טיסות ודילים לחו"ל בשבועות, המתמקדות ביעדים שקרובים לים או מוקדי מים ועם מלונות הכל כלול. באופן זה כל ההוצאות, או רובן הגדול, ידועות מראש, אין הפתעות בדרך ואתם מקבלים את הטיסות, ההסעות למלון וארוחות חופשיות לכל אורך היום, ולכל המשפחה.

מלונות כאלו יציעו גם הסעות וטיולים יומיים מאורגנים, חלקם כרוכים בתשלום נוסף ואם תדעו להחליט מראש, ניתן גם לשלב את התשלום בעת הזמנת הדילים.
 

עוגת גבינה בטעם של חו"ל


נתון מעניין לחופשת שבועות בחו"ל בקרב שומרי מסורת: בחג זה קל מאד לקיים את מצוות שמירת הכשרות, מאחר וזהו חג על טהרת המאכלים החלביים, אותם קל יותר למצוא במגוון רחב וכשר, גם בחו"ל. לאוכלי חלב נוכרי לא תהיה כל בעיה להעמיס על צלחתם גבינות וסלטים, לחמים ומאפים ולהתענג על מטעמי המקום ללא חשש ממאכלים שאינם מוכשרים.

אם בכל זאת חפצה נפשכם לטייל בבירת מדינה זו או אחרת, מומלץ, כאמור, לבחור ביעדים הכי קרובים, כי לחסוך בזמן נסיעה ולהתחיל את החופשה כמה שיותר מהר. טיסות ודילים לשבועות בחו"ל כוללים פעמים רבות טיסות ישירות, שכר או סדירות, נתון חשוב מאד למי שזמנו קצוב ורוצה לנצל את החופשה במלואה.

רוצים לקבל מידע נוסף על טיסות ודילים לחו"ל בשבועות? תוכלו לעשות זאת עם חברת דיזנהאוז שמעמידה לרשותכם את מנוע החיפוש המשוכלל שבאתר החברה, שם תוכלו להזין כל קריטריון שחשוב לכם בבחירת החופשה, כמו היעד, מועד הטיסה, האם ישירה או עצירות ביניים, התקציב וכדומה, ולקבל מידע מלא, מקיף ומפורט על היעד, על המלונות המוצעים לכם, על הקרבה לשדה התעופה וכל נתון בעל משמעות עבורכם.

חג שבועות שמח!