נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

המוצרים המיוחדים שלנו

אז בא לכם מאד לטוס לאן שהוא, אולי איזה סופשבוע רומנטי, רחוק מהשגרה והילדים, למילוי המצברים וחידוש האנרגיות. גיחות קסומות כאלו לחו"ל עולות כסף, לא תמיד יודעים לאן לנסוע וכיצד לייחד את הנסיעה, ולא תמיד מתאפשר להגשים כל חלום. זה כמובן בהנחה שלא נתקלתם במיוחדים של דיזנהאוז.
עם דיזנהאוז חלומות כן מתגשמים. צריך רק לשאול, לחפש ולהחליט. בהצלחה.
 

מה זה בדיוק המיוחדים של דיזנהאוז?

כל נסיעה לחו"ל וגם בתוך הארץ היא מיוחדת. האווירה משתנה, כך גם הנופים והתחושה הכללית שיא של ציפייה, של התרגשות ושל נכונות לספוג חוויות חדשות, ריחות, טעמים וצבעים, גם אם מדובר בחופשה בצימר בצפון הארץ.
אל הם רגעים מיוחדים שאצלנו בדיזנהאוז דואגים לחדש אותם, להפתיע ולרגש בכל עונה בשנה ובכל איזור, בארץ ומחוצה לה. כשמדובר על המיוחדים של דיזנהאוז מדובר על הצעות ייחודיות ואחרות, גם במבנה ובמרקם שלהן וגם ביעדים שהם אחרים, מפתיעים, מלהיבים וחדשים.
כשאנו אומרים מיוחדים, אנו אומרים התקשרות שלנו עם מלונות ואתרים מגוונים, פעילויות יוצאות דופן במקומות הללו, ומגוון אטרקציות שלא תמיד מזדמן לחוות אותן בטיולים "רגילים".
כשאנחנו אומרים מיוחדים אנחנו מדברים על מגוון של הטבות, של הפתעות, של הצעות שעיצבנו ותפרנו במדויק למידות של כל אחד, חופשות, טיסות, נופשים ואירועים שהשקענו בהם מחשבה, את הידע והנסיון שלנו וגם לא התביישנו לשאול.
 

יעדים אקזוטיים

המיוחדים של דיזנהאוז יכולים להיות מיוחדים במחירים האטרקטיביים במיוחד והם גם יכולים להיות מיוחדים בשל היעד האקזוטי והאחר, הופעה שמתקיימת בדיוק בתאריך בו אתם נוסעים ליעד, הטבה מיוחדת ומפנקת ועוד המון דברים שביחד יוצרים נסיעה אחת גדולה, מוקפדת ואיכותית.
אז מה אתם אומרים על חגיגות פסח בדרום הארץ, או ראש השנה עם תפוחים ודבש יווניים באי קסום? אול אתם רוצים להרחיק למחוזות נפלאים ושונים לגמרי, בהם הפסגות מושלגות גם בקיץ והמראות שנשקפים מחדר המלון שלכם נראם כאילו צייר אותם הטבע?
כל אלו ואחרים ממתנים לכם בקטגוריית המיוחדים של דיזנהאוז, החברה הוותיקה, המנוסה ועם היכולת להתאים לכם טיול, נופש, טיול מאורגן, סיור קבוצות ומה שאתם רק חולמים עליו, במחירים נוחים, בהתראה קצרה ובתנאים מעולים.