נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל
 • מחירי המלונות הכי טובים בצפון

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

הדילים השווים שלנו (מחיר לאדם לחבילה)

מלונות בגליל
24/8/17 - 27/8/17
מלון כפר גלעדי

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

1591
נופש בטבריה
25/8/17 - 28/8/17
קיסר פרימייר טבריה

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

1753
מלונות בטבריה
21/8/17 - 24/8/17
קלאב הוטל טבריה

3  לילות  חדר בלבד

1378
מלונות בטבריה
נופש בצפון היא הבחירה הנכונה לחופשה מרגיעה ומהנה לכל המשפחה בכל עונות השנה. טבריה מציעה מגוון רחב של בתי מלון יוקרתיים, מפוארים ומפנקים על חופה הקסום של הכנרת, מלון סקוטי עתיק ואכסניות זולות המעניקות שירותי לינה בלבד.
 

הוי, כנרת שלי

חברת דיזנהאוז מציעה לכם חבילות נופש בצפון בכלל ובטבריה בפרט הכוללות לינה באחד מבתי המלון הנהדרים שלחופה של הכנרת, אגם המים המתוקים היחיד של מדינת ישראל. בכנרת תוכלו ליהנות ממגון רחב של פעילויות מים, טיול במימי האגם בספינת תיירים המכונה לידו, מסעדות בשר ודגים נפלאות, וטיילת מקסימה, שבה ניתן למצוא דוכני מכירה מסוגים שונים של עבודות יד, תכשיטים, ציורים, בגדים ועוד.
 

נופש בצפון בחמת טבריה

אם רכשתם נופש בצפון בחברת התיירות מספר אחת בארץ דיזנהאוז, לא תוכלו לפספס ביקור מענג ומרפא בחמת טבריה. במקום מים חמים המגיעים מ – 17 מעיינות מעומק של עשרות מטרים מבטן האדמה. המקום נודע כבעל סגולות מרפא עוד מתקופות קדומות, יש עדויות כי חז"ל הכירו בסגולות המרפא של המעיינות למחלות שונות כולל שחין והתירו רחצה במקום גם בשבת.
האתר נחשף במקרה במהלך שנת 1920, כאשר אנשי "גדוד העבודה" סללו את הכביש שבין טבריה לצמח. בשנת 1921 נחשפה בחפירות מנורה עם שבעה קנים שמוצגת כיום במוזיאון ישראל.
באתר חמת טבריה תוכלו לבקר בשרידי בית הכנסת של סוורוס מתקופת פעילות הסנהדרין בטבריה. במקום רצפת פסיפס, בין הקדומות ביותר שנחשפו בארץ ישראל. רצפת הפסיפס מורכבת משלושה "שטיחים" (ספינים). במרכזי שביניהם תוכלו לראות את גלגל המזלות המרשים ביופיו, כשבמרכזו אל השמש, הליוס, הנוהג במרכבת השמיים. בכל אחת מפינות השטיח ניתן לצפות בדמות אישה המסמלת אחת מעונות השנה.
 

קברי צדיקים

נופש בצפון של דיזנהאוז לעיר טבריה מאפשרת לקהל לקוחותיה המסורתיים ביקור בקברי צדיקים הנמצאים בעיר. קברו של הרמב"ם, קברו של רבי מאיר בעל הנס המשקיף אל הכנרת. ביקור במקום יעניק לכם חוויה רוחנית יוצאת דופן.

אם אתם מעוניינים בחוויה רוחנית, נוף קסום, חופשה רגועה לחופה של הכנרת המדהימה לדיזנהאוז יש הרבה מה להציע לכם.

יעדי חופשה נוספים בארץ: חופשה בישראלמלונות בתל אביבחופשה באילתמלונות בירושלים