נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לסין

טיול מאורגן לסין
04/9/17 - 14/9/17
אם הפנינים סין והונג קונג-DCH

9  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

מחיר למבוגר

$2450
טיול מאורגן לסין
04/9/17 - 14/9/17
אם הפנינים סין והונג קונג-DCH

9  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

מחיר למבוגר

החל מ: $2450
סין היא המדינה המאוכלסת ביותר בעולם, השלישית בגודלה בעולם. היא מציעה עולם ומלואו של נופים ייחודיים ומראות שאינם מוכרים לעין מערבית. התרבות העשירה שלה היא מרגשת, הפולקלור המקומי מעורר השתאות והתהפוכות ההסטוריות שהיא עברה במהלך שנות קיומה הרבות ניכרות בכל מקום. בשל גודלה העצום והבדלי התרבות הקיצוניים בינה לבין שאר העולם, לא קל לטייל בה עצמאית ולהתמצא בגודל ובמורכבות של הארץ המרתקת הזו.

טיולים מאורגנים לסין הם התשובה האולטימטיבית לכל מי שמעוניין ליהנות מטיול נטו, מבלי לדאוג לסידורים, תכנונים ואין ספור פרטים קטנים שיש לתת עליהם את הדעת.

טיול מאורגן לסין עם צ'ופסטיקס, תה וחומה אחת

טיול מאורגן הוא דרך מצוינת להתוודע לתרבות עשירה, למקדשים מפוארים, לשמורות טבע פראיות ולערים עתיקות. הטיול פותח צוהר להציץ וללמוד את הפולקלור והמנהגים המקומיים, חברתיים ודתיים, לטעום טעמים חדשים ולהתרגש מנופים עוצרי נשימה. זוהי מדינה גדולה, מורכבת ולא פשוטה להתמצאות ונסיעה בקבוצה מסייעת מאד להגיע למקומות שלא בטוח אם תצליחו להגיע אליהם באופן עצמאי.

בדיזנהאוז ניתן למצוא טיול מאורגן לסין, המותאם במדויק לסוג הקבוצה, בין אם מדובר במבוגרים, צעירים או משפחות עם ילדים. בשל גודלה ובשל העובדה שכדי להכיר אותה על בוריה נדרשים חודשים ארוכים, מתוכננים סיורים בחלקים נבחרים של המדינה, למשל בעיר הבירה בייג'ינג, בה מצויה העיר האסורה, המוכרת גם בכינוי עיר הקיסרים. בבייג'ינג מצויה גם החומה הסינית המפורסמת, באורך 6700 ק"מ, שבנייתה החלה לפני למעלה מאלפיים שנה ונמשכה כמה מאות שנים.

בייג'ינג היא עיר מגוונת שרק בה ניתן לטייל ימים ארוכים. בתי מלאכה בהם עובדים "כמו פעם", ללא מכשור מודרני, לצד מפעלים חדשנים ומתקדמים, שווקים ססגוניים ומעניינים, ולצידם גורדי שחקים מעוצבים ושדרות ארוכות ומטופחות. העיר מפתיעה ויפה. בליווי מדריך מקצועי ובקיא בהלכות המדינה, תסיירו בכיכר טיאן מן, הגדולה בכיכרות העולם, ממוקמת מול חומות ארמון העיר האסורה. העיר קרויה כך מאחר והיתה מיועדת לקיסרים ומשפחותיהם בלבד והכניסה אליה נמנעה מאחרים.

שווקי אוכל ליליים, אין ספור מקדשים ופגודות, ארמון הקיץ המצוי בכניסה לעיר וממוקם על שפתו של אגם קונמינג ומקדש השמיים, בו נהג קיסר סין לשאת דברי תודה לשמיים ולבקש מהם חסדים והגנה. זהו מקדש שנבנה בתקופת המינג ובעל ארכיטקטורה מרתקת, גנים מהפנטים ויופי בלתי נתפס. עוד תוכלו לסייר במקדש הלאמה, בו מופיע פסלו של בודהה עשוי מעץ, והגבוה היותר בעולם מסוג זה, כעשרים וששה מטרים.

אי אפשר שלא לחתום את הסיור בעיר בלי איזה טקס תה סיני מסורתי בבית תה מקומי.

שניים סינים

נסיעה לסין בקבוצה מאורגנת חוסכת את כל ההתחבטות בדבר סידורי הלינה, הניידות והמעבר ממקום למקום או אפילו את הצורך להתמודד עם מפה מקומית. רוב השילוט הוא בשפה הסינית וגם התושבים לא ממש דוברים שפות אחרות. עם מדריך מקצועי, אוטובוסים ממוזגים ונוחים ומי שדואג להעביר את המטען ממקום למקום, מתאפשרת הנאה נטו מכל החוויות, האטרקציות המרובות ומהראות היפים.

בעזרת מדריך הטיולים המקצועי שלכם תוכלו לבקר בשנחאי, עיר גדולה ומודרנית המצויה על גדות נהר הואנג פו. בעיר שילוב של מרכזים מודרניים עם סממנים מערביים לחלוטין, ולצידם רבעים עתיקים עם סמטאות צרות, גנים מרהיבים ושווקים מקומיים. תבקרו בגני חואנג פו,  בכיכר העם ותגלו אפילו את הרובע היהודי שנבנה בעיר במלחמת העולם השנייה, לאחר שכעשרים אלף יהודים שנמלטו מזוועות אירופה, מצאו את דרכם דווקא לכאן.

דיזנהאוז מזמינה אתכם ליהנות ממגוון של טיולים מאורגנים לסין, עם מדרכי טיולים מומחים ובקיאים בהסטוריה ובתרבות סין, עימם תתוודעו ליופי המשכר, לתרבות העתיקה ותגיעו לשווקים מיוחדים, כפרים ישנים, חופים, הרים ושמורות טבע. טיל מאורגן לסין יכול להתאים לכולם והוא גם מותאם לפי הקבוצה. אין צורך לנבור בספרים, להתחבט או לדאוג מאחר והכל כלול.

עם דיזנהאוז מחכה לכם חווית טיול מסוג אחר, עם אין סוף חוויות מהנות.

טיולים מאורגנים ליעדים נוספים: טיולים מאורגנים ליפןטיולים מאורגנים ללונדוןטיולים מאורגנים לגאורגיהטיולים מאורגנים לתאילנד