נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים למזרח

טיול לתאילנד
09/10/17 - 18/10/17
תאילנד הקסומה

7  לילות  ארוחת בוקר

$1599
טיול מאורגן לסין
08/11/17 - 16/11/17
בייג`ינג הקסומה

7  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

החל מ: $1199
טיול לתאילנד
11/9/17 - 19/9/17
בייג`ינג הקסומה

7  לילות  ארוחת בוקר

$1249
טיול מאורגן להודו
31/10/17 - 15/11/17 בהדרכת יואב בן זקן ובהנחית אודליה אייזנברג

טיול בוטיק להעצמה אישית ורוחנית

מחיר למבוגר

פרטים נוספים החל מ: $3580
מבין כל היבשות בולטת יבשת אסיה בשונות ובייחוד שלה. היא אקזוטית ומסקרנת ויש בה מקומות שעדיין לא נגעה בהם יד אדם וללא השפעות מערביות. חלקים ממנה קשים לטיול באופן עצמאי בגלל קשיי שפה והתמצאות, הבדלים מהותיים בתרבות ובמנטליות ולכן אחת הדרכים האפקטיביות, נוחות ומספקות ביותר לבקר בה היא באמצעות טיולים מאורגנים למזרח.
איך עושים את זה ומה צריך לדעת?
 

חוויה ייחודית ומפתיעה

טיול מאורגן למזרח פותח צוהר לעולם אחר, חושני ומרתק. מדובר על טיולים איכותיים ומעמיקים המאפשרים להגיע למקומות שבאופן עצמאי לא בטוח שהייתם בוחרים לעשות זאת, משיקולים שונים, לוגיסטיים וגאוגורפים.
עם הטיולים המאורגנים מובטחת התאמה מוחלטת לסוג הקבוצה ואופייה, וביקור במקומות, אתרים ונופים ייחודיים ואקזוטיים שהשתמרו לאורך ההסטוריה והשנים.
כל טיול שכזה מלווה במדריך מעולה ובעל היכרות מעמיקה עם היעד אליו נוסעים, בקיא ברזי המקום, בתרבות והמנהגים השונים ויכול לתרום רבות לטיול, עם הסברים, סיוע ותרגום.
 

איפה מטיילים?

ישנם סוגים רבים של טיולים מאורגנים למזרח, מאחר ומדובר באזור ובו מדינות רבות, גדולות ומגוונת. המסלולים יכולים להיות סין המרתקת ובעלת מורשת של אלפי שנים, על עריה העצומות, מקדשיה מעוררי ההשתאות, הנהרות, השדות, המקדשים והשווקים.
טיול לתאילנד חושף אין ספור נופים קסומים, ערים מרתקות, איים משגעים ביופיים, כפרים שהזמן בהם קפא על שמריו, מפלים איתנים ומרשימים וטעמים חדשים לחיך המערבי.
טיול לארץ השמש העולה, הלא היא יפן, מאפשר מפגש עם אחת המדינות המעניינות ביותר בעולם, מפותחת להפליא ועדיין שומרת על המסורת העתיקה, משלבת את העבר עם ההווה והעתיד באופן מעורר הערצה והשתאות, ועם עצי התות המקסימים והמפורסמים שלה, פסגות הרים ואגמים תכולים, נופים ירוקים אין ספיים, מקדשים, פגודות והמון תה.
הודו אידיאלית לטיול מאורגן שמבטיח התמצאות קלה בעריה המסתוריות, עם תרבות ופילוסופיה שמתחשק לפעמים לאמץ, טעמים ייחודיים, מקדשי פאר המהווים ניגוד מוחלט לצניעות המאפיינת את המדינה, נהר הגנגס המפורסם ביותר בעולם, מקדשים עם טקסים מיוחדים ומפוארים, קופים הנתלים מהעצים וכל הסיבות הטובות לבק בה בליווי מקצועי ומסור של מדריך שיחשוף אתכם לסיפורם, לטעמים ולצבעים הכל כך ססגוניים של המדינה המופלאה הזו.
 

התמצאות במרחב

טיולים מאורגנים למזרח פירושם שקט נפשי. מדובר במדינות שהתושבים שלהן לא תמיד מדברים את השפה האנגלית ובחלק ניכר מהמקומות אין אפילו שילוט בשפה מערבית כל שהיא. ישנם אין ספור סיפורים על מטיילים שלא ידעו אפילו להזמין מנה במסעדה בשל חוסר הבנה מוחלט של התפריט, לא הבינו כיצד לבחור תחבורה ציבורית ולעתים הפסידו זמן יקר רק בנסיון להתמצא במרחב.
עם טיולים מאורגנים למזרח יש מי שדואג לניוד והשינוע, לוחות הזמנים מתוכננים מראש ובפקידה כדי להספיק ולראות כמה שיותר, כולל חוויה של פסטיבלים וטקסים מקומיים, המדריך מספק טיפים חשובים בנושא קוד התנהגות, לבוש ושיחה, יש מי שמעביר את המזוודות לכל מקום והמלונות רק מחכים לכם בתום יום טיול מעייף ומספק, שם תוכלו לנוח ולחיות מחדש את אירועי היום.
יש לכם שאלות נוספות על הטיולים במזרח? חברת דיזנהאוז תשמח לספק תשובה לכל שאלה וחשוב מכך, לסייע לכם למצוא את הטיול האידיאלי במחיר אופטימלי. עם דיזנהאוז תוכלו למצוא שפע טיולים כל השנה, במחירים אטרקטיביים והוגנים ולכל היעדים.