נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

טיולים מאורגנים לובליאנה
05/9/17 - 12/9/17
סלובניה קרואטיה-כוכבים בים האדריאטי-MSC

7  לילות  חצי פנסיון

$1329
טיולים מאורגנים קזבלנקה
15/10/17 - 25/10/17
טיול מסורת למרוקו-פנטזיה אוריינטלית-MM

10  לילות  חצי פנסיון

$1899
טיולים מאורגנים קזבלנקה
03/12/17 - 13/12/17
טיול מסורת למרוקו-פנטזיה אוריינטלית-MM

10  לילות  חצי פנסיון

$1899
נמנעים מלנסוע לחו"ל רק בגלל החשש שלא תוכלו לקיים מצוות? יש לנו חדשות בשבילכם וקוראים להן טיולים מאורגנים לשומרי מסורת. בדיוק. גם נהנים מחו"ל, גם שומרים על הצביון הדתי וגם מבלים בקבוצה של שומרים כמוכם, כך שמניין לבטח לא יחסר. לא מוותרים על חו"ל, לא מוותרים על היהדות.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת - הדובדבן שבקצפת

דתיים רבים נתקלים בקושי רב בצאתם לחו"ל. לא פשוט למצוא מסעדות כשרות או חנויות שמוכרות מזון כשר. לא פשוט להגיע לבית הכנסת בשישי בערב מהמלון המרוחק כמה עשרות קילומטרים טובים, או למצוא את עצמכם עדיין בנסיעה כשהשבת כבר נכנסת, בשל חוסר הבנת לוחות הזמנים של התחבורה הציבורית המקומית. לפעמים קשה לשמור את השבת כפי שהיינו רוצים לשמר אותה.
לא חייבים לוותר ואפשר לעשות את זה גם בהנאה וללא מחשבות ודאגות על כל צעד ושעל. מדובר כמובן על טיול מאורגן שתוכנן במיוחד לשומרי מסורת, שמעבר לנוחות הרבה, מדריך צמוד שדואג ללוות אתכם, אמצעי תעבורה זמינים במסגרת החבילה ומפגש עם יעדים מרתקים ומשובבי נפש, יש גם את האפשרות לשמר כל סממן דתי ללא כל קושי.
הטיולים מספקים לשומרי המסורת פן נוסף שהוא דגש על הצביון היהודי דתי, גם במסלול הטיול. הכוונה היא לבניית מסלול שיכלול אתרים שיש להם קשר ליהדות, למשל רובע יהודי ישן, בתי כנסת עתיקים וכדומה, וגם מסעדות כשרות או חנויות בהן ניתן לרכוש אוכל כשר. ומי שיודע הכי טוב, אלו המדריכים עצמם, בקיאים בהלכות היעד אליו נסעתם, מכירים אותו על בוריו ויודעים בדיוק לאן ללכת. בחלק מהיעדים יהיו גם בתי המלון בסמוך לבתי כנסת פעילים, או בסמוך לקהילה היהודית בעיר, כדי לאפשר את תפילת השבת. במידה והדבר לא מתאפשר, תהיה הלינה במקום מרכזי, כך שקל יהיה לצאת מהמלון ולתור את הסביבה ברגל, מבלי להזדקק לשירותי התחבורה הציבורית.
במסגרת הטיול יכולים להיות מפגשים עם קהילות יהודיות מקומיות, נתון מעניין בפני עצמו. גם העובדה כי הקבוצה כולה מורכבת ממטיילים עם מאפיינים וצרכים דומים, תורמת רבות לתחושה הנעימה ולאפשרות ליצור חברויות חדשות עם חברי הקבוצה.

שומרים על הערכים

טיול מאורגן לשומרי מסורת הוא התשובה האולטימטיבית לכל מי שלא רוצה לוותר על טיול וחופשה בחו"ל, למרות המגבלות הקיימות בחו"ל. ובאמת, למה לוותר על יעדים מקסימים, נופים מיוחדים והיכרות עם מדינה מרתקת ומעניינת? באמת אין כל סיבה. כשיש מי שדואג לכל הסידורים, גם באספקט הדתי וגם באספקט הלוגיסטי, שדואג לכל סידורי הטיסה, הלינה, הכניסה לאתרים והליווי הצמוד של מדריך מקצועי, כל שנותר הוא רק להתרגש לקראת הנסיעה וכשהיא מתקיימת, פשוט ליהנות.

יהדות בלועזית

דיזנהאוז מתמחה במציאת פתרונות מצוינים ובעלי ערך מוסף למטיילים דתיים. לחברה נסיון רב בארגון טיולים מאורגנים לשומרי מסורת, תך שמירה על הווי החיים הדתי, עם שימת דגש מיוחדת על סידורי הכשרות מבלי לפגוע באיכות הארוחות המצוינות ואפילו ליהנות מטעמים מקומיים. בנסיעות אלו של דיזנהאוז נשמרת השבת וקדושתה, המסלול מתוכנן כך שבשבתות לא יהיה צורך להחליף בית מלון או להתנייד ליעד אחר והם מתוכננים כך שתהיה חוויית נסיעה נעימה מהנה.
אז לאן נוסעים? איטליה היפה או פריז הרומנטית? ספרד המרתקת או לונדון המסעירה? לא חסרים יעדים ולא חסרות אפשרויות. דיזנהאוז מזמינה אתכם לבחור טיול מאורגן לשומרי מסורת לכל יעד שתרצו, במועד הרצוי ובתקציב הרצוי, עם שמירה על הזיקה והצביון היהודי דתי, גם מחוץ לבית, עם האפשרות לחוות יעדים מקסימים ומסקרנים, להכיר תרבויות חדשות, גם של קהילות יהודיות בניכר, ליהנות ממדריך מוסמך בעל ידע רב, לבקר באתרים שיש להם קשר ליהדות ולשהות במלונות איכותיים.

טיולים מאורגנים ליעדים נבחרים: טיולים מאורגנים לרומניהטיולים מאורגנים לברצלונהטיולים מאורגנים לאיטליהטיולים מאורגנים לסין