נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

סאמר סקול באנגליה

סאמר סקול בארה"ב

סאמר סקול- מנצלים את החופש עד הסוף

החופש הקרוב מתקרב בצעדי ענק ואיתו גם המחשבות איך יעבירו אותו בני הדור השני במשפחה. יש דרך אחת שהיא יצירתית, אפקטיבית ועם המון ערך מוסף למתבגרים בחופש הגדול, משהו שיוסיף תוכן ועניין לחופש ויהוה חלופה אלטרנטיבית ומאד שווה לטלוויזיה, משחקי המחשב, ושינה עד הצהריים.
ה"משהו" הזה נקרא סאמר סקול והקיץ הזה הילדים שלכם הולכים ליהנות, ובענק!
 

לומדים בחופש? אבל בחו"ל!

סאמר סקול, למרות שהוא טומן בחובו את המילה "בית ספר" באנגלית, הוא אחת הדרכים המקסימות, היעילות והבלתי שגרתיות ללמוד שפה זרה. על הדרך הוא מאפשר היכרות עם בני נוער מכל העולם, טיולים באזור המרכז הלימודי, ליהנות בפעילויות חברתיות, ספורטיביות, סדנאות וארוחות טעימות ולמלא את החופש הגדול בתוכן נהדר שלא יישכח זמן רב.

מדובר בתוכנית ללימוד אנגלית, הפועלת במספר יעדים בעולם. הרעיון המרכזי הוא לימודים בכיף גדול, עם חוויה של חו"ל וההזדמנות להתוודע למנהגים ואורחות חיים של צעירים מכל העולם. הם מיועדים לבני נוער החל מגיל שלוש עשרה ומתקיימים במקומות הכי מפורסמים, לוהטים ושווים בעולם.

הלימודים נמשכים כעשרים שעות בשבוע, בכתות קטנות ומעורבות עם בני נוער מכל העולם, לפי רמת הידע שתיקבע על סמך מיון מוקדם. הלימודים כוללים את תרגול השפה באמצעות שיחה, הרחבת אוצר המילים, שיפור יכולות הקריאה והכתיבה הם חווייתיים מאד וכוללים פעילות מגוונת שמעבירים אותם מורים בעלי נסיון מקצועי רב. שאר הזמן מוקדש להיכרות עם שאר התלמידים ולבילוי מגוון.

 

יום לימודים לא שגרתי

בין המקומות הנפלאים בהם מתקיים סאמר סקול נמצאים יעדים כמו קיימברידג', אוקספורד, לידינגטון, קיגסווד, רויאל סקול, ברייטון וצ'לפונט באנגליה וכן בוסטון וניו יורק אשר בארצות הברית.

 קיימברידג' היא עיר אוניברסיטאית הנמצאת מרחק של כחמישים קילומטרים צפונית ללונדון. זוהי עיר קסומה ובה מבנים עתיקים, שבילי אופניים, גנים יפים ופורחים ובמרכזה נהר 'קאם' בו צולמו אין ספור סצנות של סרטים מפורסמים. הלימודים מתקיימים באגף ששייך לאוניברסיטת קיימברידג' ומוגשים באופן חווייתי מהנה. יתר הזמן מקדש להנאה נטו, עם פעילויות ספורט, מסיבות, שחייה בבריכה הסמוכה וטיולים להכרת הסביבה. האזור מקסים ושופע בירק, עם אווירה צעירה וסטודנטיאלית, מבנים מהמאות הקודמות וכתות הלימוד הן חדשניות ונוחות. המרכז הלימודי ממוקם ממש במרכז העיר היפה שניתן לסייר בה, זאת בנוסף לטיולים בלונדון המדהימה וערים נוספות.