מלונות

 • תשלומים
  3 תשלומים ללא ריבית
 • שירות
  זמינים בטלפון ומייל ויש קו חירום 24/7
 • מבחר
  מגוון ענק של טיסות וחבילות הטובות ביותר
 • ביטחון
  דיזנהאוז קיימת למעלה מ-90 שנה

היעדים המומלצים

מלונות בדיזנהאוז

באתר של דיזנהאוז מוצג בפניכם מבחר רחב של מלונות בחו"ל כאשר ניתן להזמינם גם כחלק מחבילת נופש או דיל.
 
 

ממש חיפוש נוח ופשוט

בדף זה אנו מעמידים לרשותכם ממשק חיפוש המאפשר לכם להזמין בקלות מגוון רחב של מלונות בחו"ל- הן מלונות יוקרתיים והן מלונות פשוטים יותר במחירים זולים יותר. ניתן לחפש ולבצע הזמנה של מלונות באירופה, מלונות בארה"ב ועוד. כל בתי המלון בחו"ל המוצגים עם מחיר ניתנים להזמנה. חיפוש מלונות בחו"ל מבוצע באופן פשוט וקל. ניתן לחפש את המלונות ע"פ מספר לילות, דרגת המלון, מספר החדרים ועוד ולקבל תוצאות חיפוש עם רשימת מלונות בחו"ל המותאמת לבקשות שלכם.
 
 

ביצוע הזמנה בקלות ובאופן מיידי

תוצאות החיפוש המתקבלות בפניכם נשלחות ישירות ע"י בתי המלון בעיר היעד ואפשר לבצע הזמנה למלון בקלות. תוצאות חיפוש המלונות מופיעות באופן נוח כאשר ניתן למיין את התוצאות ע"פ שם מלון, וכן ע"פ מחיר וכן ניתן לסנן את בתי המלון גם ע"פ מחירים זולים. קחו בחשבון שאם יש מלון שמוצא חן בעיניכם, מומלץ להזמינו מיידית, מפני שייתכן והמלון לא יהיה זמין יותר מאוחר. כמו כן ניתן להזמין מלון ממגוון בתי מלון בחו"ל וטיסת צ'רטר בנפרד. מחירי המלונות המוצגים הם המחירים הסופיים לתשלום.
באתר של דיזנהאוז תמצאו מבחר בתי מלון בחו"ל במגוון יעדים וכחלק משלל דילים זולים וחבילות נופש: מלונות בברצלונה, מלונות בפריז, מלונות בלונדון, מלונות ברומא, מלונות בברלין, מלונות בפראג, מלונות באמסטרדם, מלונות בניו יורק, מלונות בבנגקוק.
 
 
מלונות ביעדים נבחרים: