נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לחו"ל ברגע האחרון

היום, יותר מתמיד, חשוב לבצע השוואת מחירי טיסות, ממש כפי שאנו מבצעים השוואת מחירים בכל תחום צרכני אחר. הישראלי של היום הוא שקול יותר, מחושב יותר ומבקש להשיג לעצמו את העסקה הטובה ביותר עבורו. אין כל סיבה שלא ינהג כך גם כשמדובר בטיסות לחו"ל.

 

איך לבצע השוואת מחירי טיסות

הגידול במספר חברות התעופה היוצאות מישראל לכל יעד בעולם עושה רק טוב לצרכן הישראלי. החברות, המבקשות לצרף לשורותיהם כמה שיותר נוסעים, מציעות מחירים אטרקטיביים, מבצעים שונים, דילים של הרגע האחרון ועוד אפשרויות העומדות בפני הצרכן שרק צריך לבחור מביניהן, בהתאמה מוחלטת לצרכיו ואף לתקציבו. תוסיפו לתחרות על ליבו של הצרכן גם את טיסות ה- low costשקמו בשנים האחרונות, והרי לכם מתכון בטוח למציאת הטיסה האידיאלית, במחיר האידיאלי.

אולם, כדי למצוא טיסות במחירים אטרקטיביים, יש צורך לבצע סקר שור והשוואת מחירים. כשמבצעים את ההשוואה הזו, חשוב לזכור לבדוק גם את כל הפרמטרים מהם מורכב המחיר. למשל, יכול להיות שטיסה ליעד מסוים עם חברה המפעילה טיסות low costתהיה זולה משמעותית, אולם המחיר אינו כולל אוכל ושתייה במטוס וגם הכבודה מוגבלת למשקל נמוך למדי. או, טיסת צ'רטר ליעד כלשהוא, שהיא זולה יותר, אולם נוחתת בשדה תעופה מרוחק יותר מאשר שדה התעופה אליו מגיעות טיסות סדירות.

שירות השוואת מחירי טיסה הוא שירות המוצע לכם על ידי חברת דיזנהאוז והוא נוח, יעיל ומתחשב בכל הפרמטרים שהוזכרו. כל שעליכם לעשות הוא לבחור ביעד הרצוי לכם ובמועד הטיסה בו אתם מעוניינים. את החיפוש תוכלו להגדיר מראש לפי סוג הטיסה, למשל ישירה וסדירה, עם חניית ביניים, שכר וכדומה. הגדרת הפרמטרים אינה חובה אלא בגדר המלצה בלבד.
לאחר שבחרתם את היעד ומועד הטיסה הרצויים, תופיע לפניכם טבלה ובה מפורטות כל אפשרויות ההגעה ליעד זה. הפירוט כולל את כל חברות התעופה הטסות ליעד, זמני ההמראה והנחיתה וכמובן, המחיר. הטיסות הזולות מודגשות לרוב בצבע.
 

טיפים חשובים:

לחיצה על כל ריבוע בטבלה תאפשר לכם לקבל מידע מפורט על זמני הטיסות.
בחלקו התחתון של העמוד, בנוסף למחיר הטיסה, תוכלו לראות ממה מורכב מחיר הכרטיס, והאם שירותים מסוימים מצריכים תשלום נוסף, כמו למשל תוספת משקל ובאיזה משקל כבודה מקסימלי מדובר.
 

לא טסים לפני שמשווים

לא רק שמומלץ להשוות בין המחירים, זהו גם צעד חשוב ואחראי. זו הדרך שלכם להבטיח לעצמכם טיסה בהתאם לתקציב שלכם, מה גם שהאפשרויות העומדות בפניכם היום הן באמת רבות מאד.
 
באתר דיזנהאוז השוואת מחירי טיסה לכל יעד היא קלה, היא נוחה ומהירה והיא משקפת במדויק את כל האלמנטים מהם מורכב המחיר, כך שאין מקום לטעויות. וכדי להמנע מכל טעות, אפילו בהבנה, גם לאחר שכבר ביצעתם השוואת מחירי טיסות, קיבלתם את המידע הרצוי לכם, בחרתם בתוצאה המתאימה לכם ביותר וביצעתם את ההזמנה, גם אז יופיעו פרטי הטיסה הספציפית שבחרתם ויכללו את זמני ההמראה, המחיר המדויק, מה הוא כולל (למשל ארוחות), וכל מידע חשוב אחר.

התהליך מסתיים לאחר שהזנתם את פרטיכם האישיים ואופן התשלום ולאחר שקיבלתם אישור שההזמנה אושרה. בהמשך תקבלו ישירות לדואר האלקטרוני שלכם את כרטיסי הטיסה עצמם.
 
חשוב לזכור כי צרכנות נבונה אינה מילה גסה ויש לכם את כל הסיבות לבקש לעצמכם את התמורה ההולמת ביותר להשקעה שלכם.
השוואת מחירי טיסות מסייעת גם לבעלי תקציב מוגבל למצוא טיסה שתתאים להם, גם אם מדובר בויתור על חלק מהשירותים המוצעים במהלכה. וכשכל הנתונים מוצגים באופן שקוף וברור כפי שמציגה אותם חברת דיזנהאוז באתר, אין מקום לטעויות וכל אחד יכול למצוא את מבוקשו בקלות ובנוחות.
 
כל המידע זמין עבורכם כל העת באתר דיזנהאוז והוא מתעדכן באופן שוטף, בהתאם לעדכונים האחרונים בטיסות ומחיריהן.
 
 טיסה נעימה.

למידע מעניין נוסף: טיסות Low Costטיסות אל על UPטיסות אל עלברגע האחרון