נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לתאילנד

טיסה לבנגקוק
26/8/17 - 07/9/17

טיסות - סדירות

 

$628
טיול מאורגן לתאילנד
11/9/17 - 24/9/17
הממלכה התאילנדית -ZRG

11  לילות  חצי פנסיון

מחיר למבוגר

החל מ: $2100
חולמים לנסוע לתאילנד עם כל המשפחה? רוצים לטייל בראש שקט בלי להתחבט עם הפה, סידורי הנסיעה, הטיסות והמעבר ממקום למקום? רוצים לראות תאילנד אחרת, כזו שלא כל התיירים מגיעים אליה?

הפתרון המושלם עבורכם הוא טיול מאורגן לתאילנד. בלי כאבי ראש של לוגיסטיקה ותכנונים, בלי להתחיל לחשב כמה תעלה לכם כל כניסה לכל אתר, בלי לנסות להבין אם הרכבת, אוטובוס או כל אמצעי אחר באמת יגיעו ליעד שלכם בזמן. קל, פשוט, נוח ומתאים לכולם. ועם דיזנהאוז זו גם חוויה אדירה.


טיול מאורגן לתאילנד - נטו חוויות

יש מדינות שקל לתור אותן גם באופן עצמאי. אחרות הן מורכבות יותר, במיוחד כשיש פערים ניכרים של שפה, של תרבות ושל היכרות עם מנהגי המקום - ואז טוב תעשו אם תבחרו להזמין מראש טיול מאורגן. למעשה, גם במדינות מערביות ומוכרות יותר זו יכולה להיות אופציה לא רעה כלל, מאחר ומדובר על חיסכון בעלויות, בזמן ובסידורים רבים, בידיעה שיש מי שמשגיח, מפקח ודואג לכל ההתנהלות מסביב, בעוד שלכם נותר רק ליהנות ולחוות את חו"ל במיטבה.

כשמדובר על טיול מאורגן לתאילנד, מדובר רק ביתרונות. זוהי מדינה מורכבת וגדולה, עם פערים תרבותיים ושפתיים ונדרש המון זמן וידע כדי להגיע ליעדים נבחרים, להציץ מקרוב באתרים שהם פחות מתויירים אולם משקפים נאמנה את הפולקלור המקומי, להשען אחורה באוטובוס, להקשיב להסברים המעניינים והמפורטים של המדריך ולספוג את המדינה פנימה במלוא הנוחות.

טיולים מאורגנים לתאילנד יוצאים מישראל בכל השנה, לפי הביקוש ובהתאמה לקבוצות רלוונטיות. באופן זה יוצאות קבוצות של צעירים בירח דבש, מבוגרים, משפחות עם ילדים וכדומה. כשיש קבוצה שיש לה מכנה משותף, קל גם להתאים את המסלול, דרגות הקושי של מסלולי ההליכה וקולעים במדויק לטעמם של המטיילים. יהיו כאלו שירצו לסייר בעקבות ההסטוריה של המקום ואילו אחרים ירצו לצאת מהערים הגדולות ולתור דווקא את הכפרים ושמורות הטבע. כל קבוצה והסגנון שלה, כל קבוצה והאופי שלה ולכל קבוצה יש מדריך מתמחה, הבקיא בהלכות ואורחות המקום ויידע להראות לכם מקומות וללוות אתכם ליעדים שרוב הסיכויים הם שלא הייתם אפילו חולמים להגיע אליהם, או מתקשים מאד בהגעה אליהם באופן עצמאי.

נופים טבעיים שנשמרו בתוליים, צוקי ענק בשמורות טבע ירוקת, כפרים עתיקים המתנהלים במתכונת של מאה שנים אחורה, מקדשים עם פסלי בודהה, כל זאת לצד ערים מהירות ומודרניות, עם בנייה משוכללת, קניונים אופנתיים וגורדי שחקים, חופים קסומים ומהפנטים. כל אלו ועוד, הם רק חלק מהחוויות שתנצרו בזכרונכם לאחר ביקור במדינה היפה.

בודהה מחכה בכל מקדש

דיזנהאוז מציעה מגוון רחב של קבוצות מאורגנות לתאילנד, במסלולים ואזורים שונים, עם דגש על אזורים מסוימים, מספר ימים משתנה, וגם טיולים משולבים בנופש, למשל סיום הטיול באיים האקזוטיים והנעימים ושהות בהם למספר ימים. גם אורך הטיולים משתנה וניתן לבחור בנסיעה קצרה של כשבוע, או יותר.

לדוגמה, המסלול יכול לכלול יום סיור באזור הכפרים הסיניים, יום שיט וסיור בבירה העתיקה 'איוט איה' וביקור בארמון הקיץ, סיור בשבט ארוכות הצוואר ובשבט הקארן, סיור ברכסי ההרים דויה מה סאלונג והצצה לכפרים שם, שיט בתעלות בנגקוק וביקור בפאטאיה. בהמשך סיור באזור קנצ'בורי ובגשר על נהר קוואי, שמורת מפלי אראוואן, שמורת שולי הצדפות ושיט לילי עם צפייה באלפי הגחליליות באזור. ניתןלהמשיך לצפון מערב תאילנד, לאזור פאי ולבלות בו בשיט קאנו, ביקור באי הצוענים וביקור בארמון המלכה, 'דוי טונג'. את הטיול תוכלו לסיים באי הנופש פוקט או פאטיה ולנוח מהחופשה המושלמת שלכם.

זוהי רק דוגמה אחת של מסלול אפשרי במדינה היפה. ישנם רבים  נוספים וכאמור, הם גם מותאמים לאופי הקבוצה ולחתך הגיל בה. עם דיזנהאוז תוכלו ליהנות מאיכות גבוהה ביותר של טיולים מאורגנים לתאילנד, הכוללים מדריך מקצועי ובעל נסיון, אוטובוס תיירותי, טיסות, כולל טיסות פנים, לינה במלונות איכותיים וכניסה לאתרים. לרוב מצטרף לחלק מהמסלולים גם מדריך מקומי.

אז מה בא לכם? נסיעה מאורגנת עם כל המשפחה? חולמים על שיט בנהר 'מה קונג'? אולי לרכוב על פילים, נסיעה בכרכרה או שייט רפסודות? לבקר בעולם האוקיינוסים, במשולש הזהב ולקבל גם מסאג' רגליים מפנק? כל האפשרויות עומדות לפניכם בדיזנהאוז. צריך רק להיכנס ולבחור.

טיולים מאורגנים ליעדים נוספים: טיולים מאורגנים לסיןטיולים מאורגנים ללונדוןטיולים מאורגנים לגאורגיהטיולים מאורגנים לצפון איטליה