נגישות
Diesenhaus
חברת התיירות של ישראל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות ברגע האחרון

חבילות נופש זולות ברגע האחרון

ורנה
03/9/17 - 05/9/17
HOLIDAY PARK

2  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$405
חבילות מלטה
29/8/17 - 03/9/17
SAN PAWL

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

464
רומא
01/9/17 - 06/9/17
HOLIDAY INN EXPRESS EAST

5  לילות  ארוחת בוקר

$537
פראג
04/9/17 - 06/9/17
ILF HOTEL

2  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$404

טיסות ברגע האחרון

טיטה לברלין
29/8/17 - 08/9/17

טיסות - סדירות

 

$361
טיטה לברצלונה
28/8/17 - 06/9/17

טיסות - סדירות

 

$353
טיטה לברצלונה
25/8/17 - 02/9/17

טיסות - סדירות

 

$442
טיסה למיקונוס
04/9/17 - 09/9/17

טיסות - שכר

 

$354

חבילות ברגע האחרון

בדרך כלל אומרים שעדיף לא לדחות למחר את מה שאפשר לעשות היום. אולם יש מקרים שלחכות עד לרגע האחרון זהו צעד חכם ומשתלם במיוחד.
חבילות, טיסות או דילים ברגע הממש האחרון הם לא רק טובים לנו, הם מצוינים לנו! עם חסכון כספי ניכר, עם דילים משתלמים במיוחד ועם הזדמנות לחופשה שאולי אפילו לא תכננתם אותה. כל הסיבות הנכונות, מדוע לבחור בהזדמנויות של הרגע האחרון.

טיסות ברגע האחרון

הכוונה היא לטיסות שנותרים בהן מקומות פנויים שלא התמלאו, גם בסמוך למועד ההמראה. ככל שמועד זה מתקרב, מעדיפות חברת התעופה להציע כרטיסי טיסה במחירים מוזלים, אפילו משמעותית, ולו רק לא לטוס עם מקומות ריקים. המרוויחים העיקריים הם הנוסעים שמקבלים הזדמנות למצוא כרטיס טיסה, גם בטיסות סדירות או ישירות במחירים שאין להם תחרות. זמן ההתראה של מבצעים מסוג זה הוא בין שבוע ימים לעשרים וארבע שעות ממועד הטיסה, כך שמבצע כזה מתאים למהירי החלטה, ספונטניים וחובבי טיולים מושבעים, היודעים לזהות עסקה טובה הנקרית על דרכם.

חבילות ברגע האחרון

הכוונה היא לנסיעה לחו"ל בה הכל כלול, למשל חבילת נופש ליוון הכוללת טיסה, הסעה משדה התעופה למלון ובחזרה, וכמובן, בית מלון. חלק מהחבילות כוללות גם שירותים נוספים. חבילות הן אמצעי מעולה לטיול או נופש, עבור כל מי שלא רוצה להתעסק עם חיפוש אחר הטיסה האולטימטיבית, אחר כך למצוא את המלון המתאים ביותר ואת סידורי ההגעה אליו. באופן זה הכל כבר משולם בחבילה אחת, נוחה ונעימה להפליא.
כשמדובר בחבילות של הרגע האחרון, העסקה היא מתוקה עוד יותר: מחירים אטרקטיביים וחסרי תקדים, המוזילים את כל מחיר החבילה באופן משמעותי. למה זה קורה? לפעמים קורה ואדם, זוג או משפחה רוכשים חבילה ומסיבות שונות מבטלים אותה בסמוך למועד הטיסה. חברת התעופה מוצאת את עצמה עם מקומות פנויים במטוס ומעוניינת למלא אותם, גם אם משמעות הדבר הוזלה משמעותית של המחיר הכולל. כשבוע לפני מועד הנסיעה ליעד, שהוא תמיד חלומי ונפלא, מתחילים לפרסם את המחירים המוזלים, שיורדים עוד ככל שמתקרב המועד. אם אתם זוג שמבקש לעצמו חופשה רומנית זולה, משפחה שמאד רוצה לצאת ביחד לטיול והתקציב לא מאפשר זאת או קבוצת חברים שהמחירים המוזלים ממש תפורים עליכם, זו ההזדמנות שלכם להיות ספונטניים, להחליט מהיום למחר או שבוע טרם הנסיעה, ולהרוויח חבילה חלומית במחיר חלומי לא פחות.

דילים ברגע האחרון

הכוונה היא לדילים, שגם כך מחירם אטרקטיבי ונמוך יותר ממחירים רגילים, אשר מוצעים לכם במחיר עוד יותר חלומי. דילים לחו"ל יכולים להיות רק על כרטיס טיסה, לכל יעד ועם חברות תעופה מובילות, או חבילה שלמה הכוללת גם בית מלון ושירותים נוספים. תלוי במבצע. ככל שמתקרב מועד ההמראה יורד מחיר הדיל פלאים וזו פשוט מתנה נפלאה שסידרתם לעצמכם, עם קצת מהירות החלטה, קצת ערנות ויד על הדופק והרבה שמחה בלב.
עסקת החבילה של דילים כאלו מציעה מגוון רחב של אפשרויות, למשל מלון בתנאים של פנסיון מלא או הכל כלול, או מלון בתנאי חצי פנסיון, הגעה עם שאטל משדה התעופה למלון, טיסה בלבד, ועוד. אתם בוחרים את מה שמתאים לכם ומוודאים רק שהדרכון שלכם בתוקף.
יכול להיות שלא תכננתם טיסה דווקא בחורף למשל, אבל עם דילים כאלו, מי ירצה להחמיץ את ההזדמנות?
טיסות, חבילות או דילים אטרקטיביים ומפתים במיוחד מחכים לכם באתר דיזנהאוז, המפרסם לאורך כל השנה מבצעים חסרי תקדים במחירים שלא ניתן לסרב להם. תוכלו לתת לעצמכם מתנה בצורת חופשה של הרגע האחרון, גם באמצע החורף וליהנות מנופים מושלגים ומקסימים, ובכל עונה אחרת בשנה, לפי העדפותיכם. עקבו אחר המבצעים והפרסומים השונים באתר דיזנהאוז והתחילו ליהנות מתקציב המותאם ליכולות שלכם מבלי לוותר על החיים הטובים.